Slasher

Tak kdo jiný než právě Cohen by konečně mohl naplno využít současný šílený situace v US, vytřískat z ní pořádnou satiru, pohoršit a pobouřit velkou spoustu hloupých lidí - jak už to ostatně začalo ve všem šrumu ještě před uvedením. První díl ani ne tak extra vtipný, jako spíš až k neuvěření kdo všechno se dá krásně obelstít a ztrapnit hezky na kameru. Zatím rozhodně slibný a nebezpečný. ()

Radek99

Sacha Baron Cohen je zpátky na plný koule! A rozdává na obě strany, jak vlevo, tak vpravo. Trademarkem jeho satiry je humor na samé hranici (nebo spíš těsně za ní) dobrého vkusu a kreditem pak to, že z většiny věcí, které tu inscenuje, běhá spíš mráz po zádech, než že by se jim člověk hlasitě smál...hlavně tedy z těch milovníků střelných zbraní... Dobré je povšimnout si, že Ameriku trápí v podstatě ty samé problémy, co nás (kromě zbraní)...fake news, hluboké rozdělení společnosti, sociálně neudržitelné rozevírání se nůžek mezi bohatými a chudými (prezident ,,dolních deseti tisíc" by do pořadu dobře zapadl), hypertrofovaná politická korektnost...škoda, že tu nikdo nemá koule něco podobného natočit i u nás... ()

Frajer42

I když mi můj mladý věk nedovoluje trpět inkontinencí, tak v tomhle případě jsem se téměř zachcal. Já toho Cohena miluji. Mistr alter eg si vytvořil další 4 naprosto boží osobnosti a já se nemůžu rozhodnout, která mě bavila nejvíc. Moje bránice pořádala obrovský orchestr. Cohen naprosto geniálním způsobem poukazuje na současné "problémy" moderní ameriky - země NEOMEZENÝCH možností, kde skutečně rozum často zůstává stát. Svým humorem zasahuje daleko za hranice jakékoli korektnosti, což miluji. Při své kritice problémů navíc nepřestává být vtipný, a to ani na pár okamžiků. Takže sledujete šílenosti, ze kterých mrazí na zádech a současně se naprosto skvěle bavíte. Tohle dokáže jen ten největší genius. Jsem si jistý, že zbylých 6 epizod bude neméně skvělých a já si zase vydatně prodloužím život. Svět potřebuje více Cohenů. Oceňuji i to, že Cohen myslel na Evropu a kdykoli se na scéně objeví neznámá figurka, tak je pomocí krátkého úryvku ze zpráv dáno na zřetel, o koho se jedná a jaké názory prosazuje, takže divák není nikdy vhozen do ledové vody, aby nýbrž vždy přesně ví která bije, což je u takhle krátkých epizodek nesmírně důležité. V tomto dílu se dostalo na podrývání tradičních hodnot, tvoření umění z hoven a také na naprosto boží kampaň prosazující to, aby byly děti od tří let vedeny k výcviku manipulace se zbraněmi. Ještě zde rozhodně vidím prosto, kam by kvalita mohla růst, ale i tak to byl opravdu mimořádný luxus. ()

Fifer

Kritiku uživatele formelina naprosto nechápu. Proč by nemohl pokračovat v Americe s tím co dělal v UK? Jde přece o to, že nový stát tvoří zcela nové sociální konflikty a také nová alter-ega. Sacha Baron Cohen to zase dokázal. Líbilo se mi, že se snaží šít do všech skupin, ačkoliv se ukázalo, že dělat si srandu z příznivců Trumpa je mnohem snažší než třeba z Bernieho Sanderse, který prostě není hloupý a nenechá se tolik zmanipulovat. Když Cohen se dvěma konzervativci vážně rozebírá, jak zabránit tomu, aby ho manželka podváděla s delfínem, tak jsem poprvé pochopil plnohodnotný význam fráze "válet se smíchy na podlaze" (Rolling on the floor laughing). ()

Trevor

Trápne, ako komentáre ľudí na Fasabuku či v diskusii pod článkom o akejkoľvek tému, z čoho si dokázali ľudia uťahovať a ako sa potrebovali zviditeľniť je zrejmé, koniec koncov je to natočené v USA takže človek nemá nejakú vysokú mienku a ani vysoké očakávania ohľadom intelektu...zbrane, genderová rovnosť, republikáni, bububu privilegovaní belosi...sračky ktoré chrlí Netflix každý deň, rovnako tak médiá a z ktorých si už ľudia nonstop robia srandu za účelom toho aby 1% privilegovaných ostalo tam kde je...veď stačí rozhádať 99% populácie. ()