Daddy Issues

silentname

"Daddy Issues" je skutočne poriadny bordel. Myslím si, že takto komplikovane previazaný film so zbytočnými postavami a mizernými odbočkami som už dávno nevidel. Chápem čo chcel film povedať, niekde hlboko v tom všetkom je dobrá myšlienka, ktorá však ostáva niekde hlboko pod povrchom obrovskej nudy, ktorá ma ako diváka celý čas chytala. Film reálne nemá žiadnu poriadnu energiu a všetko pozitívne je sústredené dokopy v jedinom elemente celého filmu a to je naša hlavná hrdinka Maya. Madison Lawlor je dobrou herečkou, no súčasne jej postava dokopy ako jediná prežíva všetko to čo sa deje v tomto filme. Všetko ostatné je tak prvoplánové a bezduché, že to nemá dokopy nič, čo by som vedel nejako poriadne oceniť. Všetky ostatné postavy sú nesympatické a dokopy tomu nevedia pridať nejaké reálne srdce. V podstate je to len o tom, že všetci na ňu dokopy natlačia svoje vlastné problémy až jej to všetko prerastie cez hlavu a možnosti udržať sa nad vodou. Je fajn, že si to nakoniec aj niekto uvedomí, no to nemení fakt, že robili poriadne hnusné a odporné rozhodnutia, ktoré jej ubližovali. Je tu dokopy skutočným fackovacím panákom. Ale nemám pocit, že by niekomu reálne priala niečo zlé. Len sa všetko potom zosypalo na jej hlavu. Osobne film neodporúčam. Je to nudné, je to strašne prekomplikované, nemá to žiadne poriadne srdce a aj hlavná myšlienka je pritopená v tom všetkom bordeli. Dá sa vidieť, no neviem či by ste si ju z toho dokázali nejako poriadne vziať. Takže tak. Hodnotenie: D+ ()