Vraždy podle Agathy Christie - Série 1 (2009) (séria)

Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Som nevinná (S01E06)

(epizóda)
  • Česko Jsem nevinná (viac)

Komisár Larosiere a inšpektor Lampion spoločne vyšetrujú záhadnú vraždu... (oficiálny text distribútora)

Tommassi3

"Nechápu, co na mě vidíš !! Nejsem hezká, žárlím a nemám ani smysl pro humor.." - "Zapomněla jsi dodat plácám nesmysly.." Logicky se nabízející srovnání se suchetpoirotovským Temným cypřišem zasazuje téhle šmudle konečné k.o. ()

Adiemus

Mně se tenhle díl dost líbil, i když bych byla pro zkrácení stopáže. Leč po přečtení některých komentářů jsem se jako protiváhu rozhodla k mírnému nadhodnocení. Je jasné, že každý má jiný vkus, přesto dost dobře nechápu komentář uživatele togaf. Být na jeho místě, ověřím si ve slovníku cizích slov nebo na wikipedii definici pojmu "transvestita". Pak snad pochopí, že postava Lampiona je této definici na hony vzdálená a přestane psát do komentářů nesmysly. A propos, pokud mě nějaký seriál irituje (například díky francouzskému pojetí, které se nemůže nelišit od anglického), přestanu ho sledovat. Tedy pokud nejsem filmový kritik nebo masochista. ()

ProfesorLotr

Přijde mi to spíše jako nějaká parodie, než naprosto vážně myšlená detektivka. A ty vtipy, ta nadsázka, fuj. Nechápu, proč to ti Frantíci dělají, když už existují geniální britské adaptace s Poirotem. Larosire je až troufale nesympatický a vůbec se na detektiva nehodí, jediné co je na něm dobré je dabing Vladislava Beneše. Jinak, už nikdy více. 43% ()

rt12

Ty dva buď budete nenávidět nebo mít rád nic mezi tím. Já je mám ráda a tím pádem náhrada za Poirota i neobvyklé zpracování Agathy mi sedí. Chce to brát s nadhledem a přijmout určitou nadsázku. Pro ortodoxní vyznavače Anglického detektivního slohu to není. ()