Recenzie používateľa Doomcourier k tomuto seriálu (5)

Undone (2019)

Undone používá vskutku netradiční animaci, která se skládá z reálných záběru převedených do animace a konečný výsledek je fakt povedený. Pokud ale nejste nějací grafici, tak vám jen pěkná animace stačit nebude. No dobře, tak co tenhle seriál ještě nabízí? Tvůrcům se opravdu výborně povedlo vykreslit charaktery a psychologii postav, takže v každé scéně jdou cítit emoce. To souvisí i s hereckými výkony, které jsou taktéž skvěle. Příběh sice není nijak originální, ale jeho provedení a postavy, vás donutí se koukat. Největší problém jsem měl asi s některými nudnými pasážemi, kterých naštěstí není mnoho (ale vyskytují se třeba hned v první epizodě, což někoho může odradit). Každopádně ty 3 hodiny, které Undone celkově má, se tomu rozhodně vyplatí dát. ()

Nemocnice (2019) (S01E02)

Tak tohle jsem vůbec nečekal. Druhá epizoda je po pomalejší první pořádně vyhrocená a ten nápad o vnímání času se mi fakt líbí. Kromě nápadu musím pochválit také hudební stránku, která krásně podkresluje dění na obrazovce. Doufám, že seriál bude takhle pokračovat, protože to má obrovský potenciál. ()

Handheld Blackjack (2019) (S01E03)

Tempo z minulé epizody lehce zvolnilo, ale pořád se nám dostává parádní podíváné. Taky mi připadá, že se konečně postavy začínají rýsovat, takže už jsou jejich charaktery zapamatovatelné (což je za mě rozhodně dobře). Všechny snové scény mají super mysteriózní atmosféru a někdy v epizodě zazní i nějaký vtip, který to zajímavě oživí. ()

The Cave (2022) (S02E01)

Spoilery!!! K mému překvapení plán na záchranu otce Almy fakt vyšel, takže se příběh začíná ubírat jiným směrem. To, že schopnost cestování má v tomto světě Becca je příjemným zpestřením. Myslím si, že tento seriál má opravdu velký potenciál, tak snad mě tvůrci nezklamou. ()

We All Love Each Other (2022) (S02E08)

Relativně zbytečná epizoda. Klidně by minulá epizoda mohla být o pár minut delší a děj téhle epizody do sebe nacpat. ()