Děti vládnou místu jménem Harvey Street, kde trio dívek napravuje křivdy, kde se dá vždycky zajít na zmrzlinu a kde každý den je jako sobota. (Netflix)

Víteček

Nejdřív jsem byl na pochybách, ale nakonec jsem si k tomu docela našel cestu. U prvních dílů jsem váhal, zda vůbec pokračovat, ale postupně si to sedlo. Nikdy to však není skvělé, jen se to stalo OK sledovat, ale nadšení to ve mně v žádné části nevzbuzovalo. Pokaždé jsem si to dokázal představit lepší a v mnoha místech mě i přímo napadaly způsoby, jak měly být vtipy načasované nebo vypointované, aby byly lepší. Nejlepšími postavami byly jasně Audrey a The Bow, o kilometr před ostatními, ty zbylé byly jen přijatelné. Nejlepší byla asi druhá řada, první se z větší části ještě hledala. 3. a 4. už šla zase o něco níž s příchodem Richieho Riche a posunem, který jeho obří jmění a neomezené možnosti přinesly. Oceňoval jsem to víc, když to bylo usazenější a postavené spíš než na limitech fantazie, než bez jakýchkoliv omezení. Konec pak nebyl vůbec špatný a oceňuji, že to má opravdové zakončení. Celkově pěkné 3* a něco, co sice neohromí, ale ztrátou času to není. ()