Jume ókoku to nemureru hjakunin no ódži-sama

• Japonsko Yume Oukoku to Nemureru 100 Nin no Ouji-sama (viac)
Japonsko, 2018, 4 h 36 min (Minutáž: 23 min)

Kamera:

Kazuja Iwai

Haruka Kimura, Daiki Jamašita, Ken'iči Suzumura, Jú Mijazaki, Džun'iči Suwabe, Masakazu Morita, Satoši Hino, Šinnosuke Tačibana, Takahiro Sakurai (viac)

Ocitáme se ve „Světě snů“, který je ohrožen příšerami zvanými „yumekui“ – monstry požírajícími sny. Není to ale tak, že by byli obyvatelé tohoto světa zcela bezbranní. Naopak. Na jejich straně stojí udatní princové, kteří s yumekui svádí každodenní boj. Jenže občas se stává, že i oni podlehnou jejich síle, což způsobí, že upadnou do hlubokého spánku, ze kterého se nemohou sami probudit. A od toho tu je Princezna Traümere – mladá žena, která byla po osmnácti letech strávených v reálném světe přivolána zpět do své domoviny, aby zde, díky svým schopnostem, osvobodila mladé monarchy z prokletí a opět je probudila. (EMIA)

Jeoffrey

Isekai pro dívky, neboli obyčejná hlavní hrdinka se znenadání objeví v tajemném fantasy světě, který musí zachránit s pomocí krásných a třpytivých mladých mužů, kteří se chovají smyslně, chápavě a oddaně. Hlavní hrdinka zažívá různá dobrodružství a dostává se do nesnází, z kterých jí pánové zachraňují a ona sama aktivně přidává ruku k dílu a do svého týmu si tak přidává další nové prince, třeba i ty zakleté, nebo ty, kteří propadli temné straně... Proč? Protože která žena nemá ráda představu, že toho na první pohled drsného grázla obrátí na správnou cestu! Proto přeci mají holky rádi parchanty (jo a taky proto, že s nimi není nuda...). A hlavně, která žena nesní o tom být v centru dění a objektem ochrany tolika chápavých a krásných mužů - cítit se jak princezna... Prostě takhle vypadá fan servis pro holky - pro mladý holky! No a občas se to povede (viz. Akatsuki no Yona) a i chlapi si tam najdou něco, proč se na to budou chtít koukat (třeba proto, že to má fajn příběh a super postavy) a jindy to bohužel stojí za starou bačkoru... Takže já třeba zkouším i tyto kousky, kde vím, že nejsem cílovka a občas se trefím a baví mě to (z toho co stále ještě běží třeba Kakuriyo no yadomeshi) a pak je tu 100 princů s příliš nezajímavou hrdinkou a pánskými postavami, které se hádají tak otravně a nudně jako ty holky/slepičky ve špatných harémovkách pro pány. Další princové přichází a odchází a koho to zajímá? (Jeoffreyho ne!) Princ který pořád opakuje "nejspíš" má asi nějaké tajemství a určitě amnézii a koho to zajímá? (Jeoffreyho tak 3 díly a na výsledek, který stejně bude až kdo ví kdy, vydržet nedokáže!) Má to rozkošného chlupatého maskota, ale koho to zajímá? (Fanoušky plyšáků a Jeoffreho kdyby mu bylo 5 let!) Zkrátka 100 princů nemá pro chlapa opravdu co nabídnout, nenašel jsem zajímavé postavy ani povedený příběh, takže to u 4. dílu utnu a místo kapitána pirátského prince si dám radši kapitána Morgana a pustím Piráty z Karibiku a budu se bavit, přímo královsky bavit, což je něco, co mi tento seriál ani v dalším dílu nedá... Drop po 4. díle a nudné 3/10 ()

SonGokussj

:-D Zrovna jsem dokoukal jeden Isekai s hlavním hrdinou obklopeném harémem a teď tu máme další Isekai s hlavní hrdinkou obklopenou reverse harémem :-D Ou Maj Gád, what's hepening wit dis Wárdo!. Musím uznat že tolik třpytivých věcí už jsem dlouho neviděl. Grafici si tady dali fakt záležet. Bohužel ti, co vymýšleli příběh, byli asi na kafi :-D Shrnutí: holkám se určitě bude líbit. Princezna obklopena krásnými princi s mluvícím fňu fňu zvířátkem. Reverse Harem Sparkling! 30 % ()