Čas čarodejníc - Season 2 (2021) (séria)

Epizoda 10 (S02E10)

(epizóda)

Diana si uvědomuje, že se musí vrátit do současnosti, a tak plánuje dokončení svého výcviku u Alsopové. (SkyShowtime)

Tom10000

10. a poslední díl 2.série. Nox se rozhodne napadnout Septur, aby z něj vymámil obě Bishopovy čarodějky. Podaří se mu to však pouze u jedné, a ani od ní nezíská vytouženou stránku z Ashmoleova spisu, pojednávající o vzniku jeho druhu. Namísto toho ji zřejmě zabije. Po dlouhé době se v akci chce objevit i Satu, bohužel je chamtivým mužem odmítnuta. Gerber se chce nad Noxe povyšovat, což mu vychází. Marcus představuje svoji dívku Clairmontům, a sám se postaví Noxovi, neúspěšně. Isabel tuší změny. V minulosti se Diana učí uplést devátý uzel, s nímž uspěje, a spolu se svým mužem Matthewem se chystá na odchod do současnosti. Nejdříve se ale setká se svým otcem, též cestovatelem, a, znovu, s podivuhodným mužem, jemuž svěří na starsot výchovu svého "syna". Ten je však komfrontován se svým stvořitelem. Všichni se loučí (...). 40 procent. Bohužel, ani jedna scéna se mi příliš nelíbila, vše se nesmyslně táhlo a nemělo nejmenšího smyslu. Chválím pouze Noxovu akci a konečný posun vpřed, tedy cestu do budoucnosti. Nic víc. ()

warrenur

Uz v predoslych dvoch epizodach bolo mozne tusit, ze umyslom tvorcov nie je uzavriet niektore nosne linie. Zaver tohoto dielu ma utvrdil v tom, ze nam chystaju este aspon 2. Zaver bol len "partizanskou" akciou v "sucasnosti" a melancholickou rozluckou v "minulosti". Predpokladam, ze svojim posobenim v "minulosti" roznorody parik narobil celkom paseku v "sucasnosti". Kazdopadne si uz dalsie serie, prave z dovodu "natahovania" odpustim. Ze sa neodhali ani londynsky zaskodnik, to ma prekvapilo. Bieda. ()