Zoufalá žena v domácnosti se snaží krýt svého syna, vraha vlastního otce. (AMC Czech)

Hugho

Nenáročný film, ktorý sa na nič nehrá a typicky španielsky šarmantným spôsobom nenásilne* celkom dobre zabaví, príjemná čierna komédia. Je osviežujúce vidieť iné klišé, než tie bežné. *na ten počet mŕtvych to asi nie je úplne presné slovo. PS. Vzhliadnuté druhý krát a pridávam ešte pol hviezdičky za krátke, ale na katolícke Španielsko neuveriteľné scénky s farárom! Odporúčam sledovať zľahka ovínený, ale zdôrazňujem - zľahka! ()

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ VOD PREMIÉRA: VAPET = 29.1.2021, réžia českého znenia (Studio GRANT pro VAPET 2020) = PAVEL POKORNÝ - Ak komédia nie je vtipná a ostáva len znôškou podivností, ktoré sú absolútne nefunkčné, mali by sa tvorcovia nad sebou veľmi hlboko zamyslieť. (29.1.2021) ()

Johnny.ARN

Ja týmto španielčinám stále neviem prísť na chuť. Niečo mi tam pride také..neviem, rušivé? Dobre sa na to pozeralo, zase také uletené a prestrelené, ale aby ma to oslovilo a zobralo dekel, no to asi ne. 1 z 5 ()