Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho

• USA The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot (viac)

Snímek "Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho" sleduje epické dobrodružství americké legendy, o které nikdy nikdo neslyšel. Calvin Barr (Sam Elliott / Aidan Turner) skrývá od druhé světové války tajemství, že je zodpovědný za atentát na Adolfa Hitlera. Teď, o desítky let později, ho vláda Spojených států znovu povolá na přísně tajnou misi. Yetti žije hluboko v kanadské divočině a je přenašečem smrtící nemoci, která by mohla ohrozit celé lidstvo. Calvin, který spoléhá na dovednosti získané během druhé světové války, se musí znovu vydat na záchranu svobodného světa. (Cinemax)

666Carnage

Čekal jsem nějakej masakr kde budou padat hlavy nácků až po Hitlera a a pak, že přijde lov Bigfoota. A dostal jsem jen flashbacky starého smutného pána co skoro na konci snímku jde do lesa a popere se s něčím co bych líp ušil doma na koleni. Ten film není ani sranda a to je na tom to nejhorší. Fakt to mohla být řádná řežba s pořádnou porcí humoru ale není a je to jen drama co občas vybočí s nějakou akční scénou. 35% ()

honajz

Další film o ničem. Ano, je tu starý chlap, který kdysi zastřelil Hitlera (což uvidíme po cca 35 minutách filmu) a teď mu, asi po 45 - 50 minutách filmu, nabídnou, aby zabil sasquatche. On jde, zabije ho, a pořád ho trápí stáří a vzpomínky. Ještě že má psa, holiče a bar, kam chodí. Ve filmu se jinak nic neděje, o stáří nakonec ani moc nejde, vzpomínky jsou očekávané (chodil s nějakou holkou  učitelkou), takže celkově netuším, proč ten film vznikl a hlavně - co chtěl říct? Pár dobrých záběrů z přírody. ()

Morholt

Je to sice o chlapíkovi, který zabil Htlera a lovil Bigfoota, ale není to o zabíjení Hitlera a lovení Bigfoota. A to je chyba, protože nic jiného příběh nenabízí. Pokud se Elliottovo mladší já v Turnerově podání snaží dostat k Adolfovi, tak to docela ujde a totéž se dá říct o Elliotovi pobíhajícím po lese. Jenže většinu filmu tvoří vata, kterou jsem buď nechápal, nebo mě fest nudila. 30% ()

hansel97

Úlet ve špatném slova smyslu, který není schopen najít balanc mezi žánry. Scény s Elliotem působí jako psychologické drama o vojákově stáří, scény před válkou jako romantické drama, scény s Bigfootem jako béčkový úlet. Takže mi vlastně ani nevadí, že to byla kravina s nízkým rozpočtem, kdyby si to našlo svojí cestu, a té se to drželo. Takhle je jediným plusem Sam Elliot, a ani ten to pro mne nezachránil. ()

Forsberg11

Pomerne pútavých na tomto filme je desať minút okolo zabíjanie Hitlera a desať minút okolo zabíjania Yetiho. Potom ešte hudba.... ale to je asi tak všetko. Sam Elliott ide ako herec absolútne mimo mňa a podobne aj skoro celý tento filmový príbeh... ktorý nech už má akokoľvek originálny názov, nepomohlo mu to k tomu, aby som pri ňom nezaspal. A to hovorí samo za seba. Oceňujem, že sa to robilo s malým rozpočtom a áno, je to veľmi slušne remeselne zvládnuté, o to pokoj, ale dejovo bohužiaľ ... Nuda! 40 %!! ()

• Část filmu byla natočena ve vesnici Turners Falls ve státě Massachusetts (USA). (MeanWhile)