Aniimóto

(TV film)
  • Japonsko あにいもうと (viac)

Sourozenci Shinosuke (Jó Óizumi) a Momoko (Aoi Mijazaki) pracují pro rodinnou firmu. Jednoho dne Momoko rodině sdělí, že se svým přítelem čekala dítě, ale šla na potrat. Nicméně neprozradí nic o svém příteli. Sourozenci se dostávají do hádky a Momoko druhý den opouští domov. O šest měsíců později, na otcovy narozeniny, se rozhodne vrátit domů. Zatímco na ni rodina čeká, objeví se její přítel Yuki. (Tyckin)

Tyckin

Tak takovou pecku bych od TV filmu vážně nečekal! Tenhle snímek na téma rodinných vztahů a zejména pak těch mezi starším bratrem a sestrou se velmi zdařil, nabízí mnoho extrémně zábavných, ale rovněž i velmi vážných momentů kde emoce prýští na povrch a zejména pak hlavní dvojka předvádí úžasné herecké výkony. Během sledování mne dokázala zasáhnout nejen hloubka vztahu výše jmenovaných a třebas u narozeninové scény jsem jen zíral a ani nedutal. Co se mé milované Aoi týče, ta tu nevystupuje zrovna jako dáma a je po většinu filmu jaksi neupravená, ovšem v samotném závěru mne nejen její půvab dokázal vyrazit dech a pro okolnosti přivodit i nějakou tu slzu. ()