Všechny strany rozjedou svoje plány a na světlo se dostanou různá tajemství z minulosti. Hanover zariskuje, ale těží z toho Ratchedová. (Netflix)

Arsenal83

Siedma časť spadla do lesbo patetiky, Netflix si opäť spomenul, že musí odviesť desiatky úchylom a tak tlačí do deja veci, ktoré s príbehom majú pramálo spoločné. Bez tohto elementu by bol seriál určite jedným z tých lepších ()

Trevor

VAROVANIE: MOJE KOMENTÁRE SÚ PRE VäČŠINU UŽÍVATEĽOV URÁŽLIVÉ!!! Môžu spôsobovať nevoľnosť, úzkostné stavy a depresiu!!!Ak by mal mať tento seriál heslo, ktoré by vystihovalo jeho propagandu znelo by "Klitorisy všetkých krajín spojte sa!!!". Kakaovníčka to toho dala všetko a tak tupú postavu človek ťažko hľadá, jej chôdza pripomínala gruzínskeho vzpierača ktorý si na činky naložil o 60 kg naviac, trupík skončí v opatere Mildred a hádam s Edmundom vytvoria nový homosexuálny pár a bitka hrdzavých klitorisov sa nakoniec nekonala a z nepochopiteľných dôvodov sa sestry nakoniec spriatelili...strašne neuveriteľný scénar, pozerá sa nato však celkom dobre. Z nejasných dôvodov sa odrzu vytratila hra so svetlami ktorá v prvých dvoch epizódach bila do očí...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra. ()

Necrotongue

No, nevím, nějak se mi vývoj příběhu nepozdává, musím přiznat, že jsem asi čekal něco úplně jiného. Určitě jsem tedy nečekal, že se sestra s příjmením Ratched projeví v podstatě jako dobrá duše (s občasným úletem); s jejím jménem jsem si spojoval zcela jinou psychiku. To by mě tedy zajímalo, jak se doktorova tchýně dostala v roce 1943 z Filipín do USA. Že by kvůli tomu admirál Lockwood vyslal jednu ze svých ponorek? 3*- ()