Hanover prozradí Ratchedové temné tajemství, protože mu jde po krku žena, která s ním má nevyřízené účty. Sestra Bucketová provede brutální léčebnou proceduru. (Netflix)

LachtanShows

Po prvních dvou epizodách jsem bloumal v nejistotě, jestli chci tenhle seriál vůbec dokoukat, větší a větší zpodobnění s Prokletým ostrovem, Stonehearst Asylum nebo třeba Lékem na život mě dokázalo přesvědčit, že mě Ratchedová bude bavit, navzdory tomu, že z původního románu si opravdu převzala jen postavu. ()

Trevor

Na jednej stráne úplne chápem ľudí ktorým tento seriál učaroval na strane druhej v ňom zatiaľ nenachádzam nič čo by Ryan Murphy už neponúkol v sérii American Horror Story. Ešte aj týpek s amputovanými končatinami je v podstate iba vykradnutím AHS: Freak show, pretože Elsu v nacistickom Nemecku postihol podobný (nie navlas rovnaký) osud. Ryan síce neprekročil svoj tieň ale na druhej strane si dokázal udržať svoj štandard na ktorí si už ľudia pri ňom zvykli. A jedným z nich je aj to že jeho príbehy sú teplé...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

Necrotongue

Vypadá to, že mám zatím se seriálem osobní problém. Vyloženě bych si přál, abych se u něj bavil, vždycky se ale najde něco, co mi to tak úplně neumožní. Skrzmřížový petting byl ještě v pohodě, ale ta podivnost se Sarah Poulson už byla podstatně horší (hlavně kvůli Sarah Poulson). Jinak je ale jasné, že se Ryan Murphy bude držet svých zavedených postupů, takže si milovníci ponorů do tajů lidské anatomie přijdou asi na své:-) 3*+ ()

warrenur

Prva polovica je vyslovene lechtivy "kinky-stuff" a ta druha psychadelic gore. ;) Zaujimava zmeska. Kazdopadne terapia vo vriacej vode a nasledny pobyt v ladovej by myslim zlomil vacsinu z nas a prinutil prislubit hocico. Tlacilo sa na pilu a celkom dost. Zda sa, ze Ratched to ma s jej pribehmi pocas sexu v hlavicke tiez v riadnom neporiadku. Ale o tom nikto z nas nepochyboval, ze? ;) Silny nadpriemer. ()