Troch spolužiakov zo šiestej triedy pozvú dievčatá na bozkávaciu párty. Zaskočení pubertiaci Max, Lucas a Thor sa ešte s nikým nebozkávali, a tak ukradnú dron, aby špehovali dospelých a zistili, ako sa to robí. Toto dobrodružstvo sa nemôže skončiť dobre, najmä ak ho sprevádza séria katastrof vrátane zničeného dronu, zdemolovaného rodinného domu, ukradnutých dámskych kabeliek s extázou a zháňania náhradnej drogy od dílerov... Zachránia sa chlapci na úteku pred rozhnevanými kráskami od susedov a Maxovým otcom, ktorému patril zničený dron? A stihnú vôbec bozkávací večierok so spolužiačkami? (TV JOJ)

ScarPoul

Skvelá komédia pre dospelých v ktorej hlavnú úlohu hrá trio 13 ročných pankhartov. Fungujúce po všetkých stránkach. Nie je to sentimentálne, nie je to prepálené, nie je to dementné. Sú to skrátka dospelé pohľady, ktoré sú vám dávané skrze názory a mentálnu vyzretosť 13 chlapcov. Prvá hodina je našlapaná vtipmi. Dlho som sa takto nepobavil. Dokonca aj koniec je plný príjemných momentov. Stupnitsky spravil naozaj podarenú komédiu. Rogen má na tie projekty nos. Veľmi rád by som si pozrel pokračovanie s chalanmi o takých...povedzme 7 rokov? A Jacov Tremblay a jeho FUCK sú nezabudnuteľné. Každý krát keď sa zjavia na obraze. ()

Eliott

Vždy rád ocením povedenou komedii. Původně jsem se k filmu dostal jen přes Setha Rogena a přestože mám důvěru v jeho značku, puštění filmu jsem dlouho odkládal. Nedávno jsem se však odhodlal a nestačil jsem se divit. V průběhu děje, jako bych se spolu s hlavními hrdiny vrátil zpět do dětských let, do dob, kdy jsem měl nastavené úplně jiné priority. Stejně jako je tomu například u seriálu South Parku, dětská naivita a její uplatnění ve světě dospělých je také hlavní myšlenkou celého příběhu. Film není vůbec tak trapný jak jsem se z počátku obával a zažil jsem nespočet záchvatů smíchu. Proto hodnotím velice kladně a momentálně se jedná o jednu z mých nejoblíbenějších komedií. 95% ()

Olík

V tomto případě je potřeba nechat vodu v klidu na sporáku dokud doopravdy nezačne bublat a nepropadnou panice, že jste se ocitli uprostřed prohlížení sbírky pokémonů o velké přestávce na základní škole. Ono se to rozjede a rozjede se to tak, že se to bude jenom těžko kočírovat. Uznávám, je tam to až chlapecký romantické dobrodružství jako například ve Stůj při mne, Rošťácích, nebo dejme tomu našich Pánech klucích…..ale maximálně tak z deseti procent….a to jenom ať nežeru. Zbytek už je jenom Pařba ve Vegas, Prcičky, Superbad, Travička zelená, Sexy párty, Sousedi.....a takhle bych mohl pokračovat dál a dál. Šesťáci jedou rakety, jako profesionální lvi mejdanů a ten kdo má rád styl humoru již zmiňovaných kousků, bude dost možná mluvit o komedii roku. ()

Flipnic-RE

Plakal jsem jak želva, fakt asi měknu a stárnu. Teda asi posledních 10 minut. Je to parádně vymyšlený. I když to zpočátku vypadá jako jen snůška sexo-fekálních drsných vtípků, tak se během toho výčtu WTF scén a WTF dialogů třech dětských protagonistů začnou objevovat emoce, hodnoty, životní moudra atd. Hodně mi to připomínalo moje dospívání, kdy je kluk zahlcenej najednou hormonama, emocema, sex vidí všude a ve všem, chce vypadat rádoby drsně a namachrovaně (no i když to chci pořád i ve dvaačtyřiceti), ... a má v tom všem prostě chaos, nemá náhled, nemá informace, nemá zkušenosti. A prostě se v tom všem plácá a působí roztomile trapně... Je to krásně úžasně realisticky naivní, kdy dát pusu holce byl vrchol všeho úplně. Zatímco uběhne pár desítek let a chlap má v sobě jen zvířecí představy a dominantním sexu všech možných poloh a způsobů ... No to je život. Je to krásnej film, kde je na konci fakt dokonale zpracována hodnota přátelství a vlastní cesty a životního progressu. Není někdy nutný být prostě pořád spolu, někdy se kámoši holt musí na čas rozejít, aby se pak setkali o pár levlů lepší... No a některý scény jsem se fakt řezal smíchy, naprosto TOP OF ALL bylo darování náhrdelníku svojí vyvolené na "pusinkové párty", tak to jsem šel opravdu do kolen ... ()

Henry007

Superbad junior. Po ženské verzi (Booksmart) tu máme i dětskou variantu "studenti outsideři při přípravě na večerní párty zažijí spoustu patálií". A i do třetice to funguje. Dětská nevinnost a naivita jako hlavní komediální element tu skvěle funguje a nakonec tvůrci ukázali i srdíčko a krásně prezentovali spojení growing apart. Rozdíly v zálibách a hodnotách se prohlubují a zkrátka málokdy dětská přátelství vydrží až do dospělosti. Samozřejmě stále to je americká "sprostá" komedie, kde jde logika v některých scénách stranou. Pokud někdo už na úvod nepřekousne, že "do takových situací by se děti nikdy nedostaly", tak to není film pro něj. ()

• O roli Thora se ucházelo přibližně 300 dětských herců, ale Brady Noon přednesl repliku: „Four miles? How the fuck are we gonna get four miles?“, čímž vynikl. (KGBelik)
  • Původně ve filmu byla smazaná scéna, kdy kluci poprvé dorazí do obchodu. Od prodavačky zjistí, že ačkoliv byl dron inzerován za 550 amerických dolarů, ve skutečnosti stojí 598 dolarů s daní, takže je vyhodí, aby získala zbytek peněz. Když se později vrátí s penězi navíc, prodavačka jim řekne, že už dron prodala dvěma dívkám, což Maxe (Jacob Tremblay) rozzlobí. Ve filmu byla zachována pouze druhá návštěva obchodu, která byla částečně přetočena kvůli ztracené scéně z dřívější části filmu, ačkoli Maxův výbuch (který se bez tohoto kontextu může zdát poněkud netypický) byl zachován. (KGBelik)

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (viac)