Kavárna Rainy Color opět otevírá své vstupní dveře, aby uvítala ve svém interiéru staré známé návštěvníky. Mladičký číšník Tokura Aoi, jenž je zákazníky často považován za dívku, se však musí na nějaký ten čas vrátit na univerzitu, a proto si musí vzít alespoň na týden dovolenou. To ale také znamená, že bude mít kavárna dočasně nedostatek personálu. Vše se však záhy vyřeší, když do kavárny vpadnou dva energičtí chlapci. Jmenují se Noel a Nicola a jsou to mladší sourozenci číšníka Shiona. Zdá se, že hoši utekli z domu bez jediného slova a rozhodli se u svého bratra na nějaký ten čas zůstat. (EMIA)

minusha97

Po prvej pomerne znesiteľnej sérii sa vracia toto kratučké anime s druhou sériou, na ktorú som sa celkom tešila. A skončila som s vyvalenými očami. Či už porovnávam alebo nie, toto anime je zlé. Všetky postavy, ktoré som si obľúbila zmizli a boli nahradené otravnými chibi verziami v podobe mladších bratov. Skutočne?! Príbeh nič moc, postavy nič moc, maximálne finálna epizóda sa môže porovnávať s predošlou sériou. Škoda. Som zvedavá, čo môžem očakávať od tretej série. ()