Veľký sen malej futbalistky

Reagan (Siena Agudong) je dospievajúce dievča, ktoré má jeden veľký sen, chce hrať futbal ako jej idol Alex Morganová. Prijatie do školského dievčenského futbalového klubu Crush jej prekazí neskorý príchod na tréning zavinený defektom na bicykli, a navyše je ešte ponížená svojou rivalkou Claire (Jessica Treska). Zničená Reagan chce doma vo svojej izbe strhnúť zo steny plagát s Alex Morganovou, spadne pritom zo stoličky a udrie sa do hlavy. Na chvíľu omdlie, a keď príde k sebe, zistí, že Alex náhle ožila. Nikto iný než ona sama ju ale nevidí. Alex začne Reagan povzbudzovať a začne spolu s dievčatami, ktoré neprijali do Crush, trénovať na prázdnom pozemku oproti ich domu. Stále sa zlepšujú a vyhrávajú, nakoniec sa kvalifikujú do Diamantového pohára, kde majú nastúpiť proti tímu Crush. (TV Markíza)

jimik13

Film, na který jsem koukal čistě kvůli Alex Morgan. Film je pro mě až příliš jednoduchý, herecké výkony slabé, nápad dobrý, ale provedení zlé. Fotbalové scény holek, které neumí hrát fotbal byly přímo otřesné. Vývoj postavy otce je až komický. Vše je až příliš přitažené za vlasy a změna hlavní záporné postavy Claire v dobrou je najednou až trapně vtipná. Opravdu za mě nepovedený film a nevyužitý potenciál. ()

blackJag

"SNY OBČAS UMÍRAJÍ." A občas se jich chopí bezpohlavní-odevzdané-zombie-námezdní-pracovní-síly od WB a jedou podle šablony, hlavně ať to moc nestojí a máme něco jako výplň do hluchých pásem... Kupodivu to není tak strašidelné, jak člověk automaticky čeká: fotbal samozřejmě hrozný, vedlejší postavy obsazeny herci třetí cenové, scénář odbytý, režie v rezignaci, ale hlavní hrdinka celkem sympatická a slavná Alex for real :-) 40% ()

Marze

Fotbalová pohádka pro děti s pozitivním poselstvím. Je zajímavé, že neexistuje žádná učebnice fotbalu. Jednu jsme si půjčil v knihovně, ale byly tam akorát tréninkové metody a žádné kličky a jak se naučit dobře hrát. V tomto filmu je také pouze jedna rada na kličku, ale jde samozřejmě hlavně o to vyprávění příběhu. Ve filmu také chybí ty jejich obézní děti. ()

Aljak

Taký bežný športový motivačný teen film. Prostredie ženského/dievčenského futbalu so sebou priniesol aspoň nejaký závan originality, ale kto by čakal nejakú drámu plnú zlomov a nepredvídateľných okolností, tak zostane dosť sklamaný. Mňa tiež tento film ničím obzvlášť neočaril, ale na druhú stranu, ani som sa nenudil. Škoda, že všetko bolo tak strašne predvídateľné a nalinkované. Ale aspoň že dialógy boli celkom fajn (tá motivačná zložka sa mi naozaj páčila), aj keď v konečnom dôsledku vyznievali ako typické klišé... ()

Enšpígl

Chtěl jsem vidět něco nenáročnýho na pohodu a přesně tohle mě vyplnil film Alex a já, je to sice velmi ohrané téma, ale minimálně za poznání Alex Morgan jsem rád, vypadá to na zajímavou ženu co jsem si o ní ted přečetl a ještě jedna zajímavost i když to ani zajímavý není, ale četl jsem že hráčka Alex nastupuje s číslem 13 no a Reagan má ve filmu taky 13. ()