Dip

Turecko, 2018, 8 h 37 min (Minutáž: 56–79 min)

İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Berrak Tüzünataç, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Bülent Emin Yarar, Olgun Toker, Uğur Çavuşoğlu, Uğur Polat, Tugay Mercan (viac)

Soupalka

Docela povedená a překvapivá záležitost, která i v Turecku prošla bez většího povšimnutí. Asi proto, že do telenovely má daleko. Neokoukaná zápletka i postavy, řemeslně i herecky neošizené s pěknou kamerou. Chtělo by to možná prostříhat a na kvalitě seriálu by to asi neubralo, ale v podstatě nevadí. Koneckonců - je to seriál. Za mne se seriál povedl o dost více než třeba Muhtesem Ikili, který točil téměř stejný tým, ale právě ta kamera a jaksi uvěřitelnější emoce herců dělají Dno o dost zajímavější. ()

misa_laska

Seriál je dobře koukatelný. Zápletka se postupně odtajňuje. Takové mysteriózní krimi. Nějak to ukončené je, ale zůstává i tak velký otazník. Klidně by mohl seriál pokračovat i když si nedovedu představit o čem víc by to mohlo být a jak to dál pokračovat. Ze začátku to baví hodně, ale nakonec dávám 7/10. Zmiňované Muhtesem Ikili vsází dost i na humor a prostě baví. Toto je vážný snímek o národní tajné "organizaci" .Hlavní hrdina je psycholog pracující u policie, jehož manželka spáchala sebevraždu, který svým svérázným způsobem rozmlouvá sebevrahům, aby si vzali život. Spoiler - hodně postav umře a o zbytku se neví, jestli budou vůbec žít. ()