Krejzovi

Česko, (2018–2019), 116 h 10 min (Minutáž: 58–73 min)

Václav Postránecký, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Lucie Polišenská, Ivana Korolová, Jan Šťastný, Jindřich Žampa, Štěpán Tuček (viac)

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danku – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina. (TV Prima)

k4n9ur odpad!

Někde jsem četl že komedie má být vtipná, zábavná, humorná. Asi nějakej bulvární plátek. Dobrej odpad! Ani JS by se nemusel stydět. ()

Hrabka odpad!

Zlatý Ohnivý kuře, to se ještě dalo na pozadí poslouchat, ale toto je totální marnost. A důkazem toho je fakt, že snúbenica to přestala sledovat. A to už je co říct. Takže na druhou stranu je super, že to je až taková sračka, že už to u nás neběží. ()

LukeUp

Byla to taková docela fajn oddechovka na český poměry a taky to nebylo nekonečný jako jiné seriály. Za mě jedna z těch lepších věcí, co v rámci všech těch průserů a pokusů u nás vznikla. ()

pytlik...

Seriál nehodnotím, protože jsem ho sledoval velmi homeopaticky a na nedobrovolné bázi, vždy jen pár minut, než jsem stačil utéct. Přesto mě několik věcí zaujalo: 1. Korolová, kterou by do svého ansámblu nevzal ani ten nejamatérštější (parádní slovo mimochodem) divadelní spolek, protože by na ně hrála moc ochotnicky. 2. opět Korolová a její ekonomický názor "náklady na reklamu si odečtete z daní, takže vlastně za ni nezaplatíte nic". Asi vidí do budoucnosti, té naší instagramové hvězdě na pozici mynystryně financí doopravdy časem nezbyde nic jiného než zavést 100% daň z příjmu. 3. Tomicová, ta by se mohla vzít s Korolovou (opět) za ruku a vytvořit umělecké duo "Dřeva". Pozor, nikoli "Obživlá dřeva", tak dobrý jejich výkon zase nebyl. 4. ještě mě zaujala kreativnost a odvaha scénáristů. Jako dvojčetem si v ději vypomůže leckdo, ale aby to dvojče nejen vypadalo úplně stejně jako brácha (až na brejle), ale se i úplně stejně chovalo a mělo stejné zaměstnání, to jen tak někoho nenapadne. ()

mira007

Kdo najde deset rozdílů mezi Krejzovými a jiným primáckým komediálním seriálem vyhrává psa Nováka. Jedinou věcí, kterou si tento seriál zapamatuji ( sorry jako ale neviděl jsem komplet ) je ta akce s výměnou postavy Postráneckého za Navrátila. ()

Razzor_82 odpad!

Krejzy recepis na jeden seriálový odpad. Vezmeme známé herecké ksichty a nacpeme je do jednoho baráku. Vložíme tupé dialogy a přidáme bizarní příběhy. Budeme s tím vysírat dvakrát do týdne diváky ve večerních hodinách. 0/10 ()

Trixinka

Ale co, mě se tento seriál líbí. Některé epizody méně jiné více, ale to už tak bývá. Nejvíc mě vždycky pobaví Kramperovi (např. jejich scéna s lovem klokana je dokonalá) a hlášky našeho miláčka Páji :) Škoda jen nutné výměny hlavy rodiny. ()

Sasulka3

Asi jedna z mala, komu se serial libi :)....Libi se mi ta urcita nadsazka dennich starosti i radosti a k tomu jednotlive pribehy s vtipem a poucenim :) Jedine, co mi tam strasne chybi, tak puvodni pan Krejza (Postranecky :(....) ()

pindruche

Tak jsem přišla o práci a v této smutné době mohla shlédnout spoustu dílů seriálového klenotu s názvem Krejzovi. Pan Navrátil nahradil pana Postráneckého nejen v reklamě na konopnou mast( nebo co to bylo), ale i v roli otce Krejzy. Scénaristé se střídali a bylo to znát, někdy to docela šlo, někdy to nešlo dokoukat. Ví ti mistři, že každá činnost a řemeslo má svoje pravidla? Jasně, je to seriál a všechno tam nemusí být jako v životě, ale tady bylo všechno špatně. Snad jen ta úřednice v bance se dala zkousnout. A tak mám spoustu otázek. Kdo vysílal v tom rádiu, když všichni neustále seděli a kecali? Co za zaměstnání měl vlastně Blažek? Proč byla Krečmerová, psycholožka, někde na severním pólu?....... Jednu hvězdu dávám Vandě, ta vypadala, že si tu krávovinu užívala. A ještě bych "vypíchla" a to si jako keramička nemůžu odpustit, naprosto strašný scénář k dílu, kdy pekli hrnek v troubě a on se jim roztekl. Jak už jsem psala, každé řemeslo má svá pravidla, To bolelo. ()

Zemřel Václav Postránecký

Zemřel Václav Postránecký

08.05.2019

Ve věku 75 let zemřel po těžké nemoci herec Václav Postránecký. Postránecký se vyučil zámečníkem, většinu života ale strávil buď před kamerou, nebo v divadle. Účinkoval ve Slováckém divadle, později… (viac)