Aljak

Bez pochýb, originalita tomu nechýbaôa, ale ten žánrový mix bol predsa len už príliš prekombinovaný. Ja osobne takéto paranormálne záležitosti akosi nemusím, ale pokiaľ je to ako tak v únosnej miere, tak sa to dá prežiť. Film ako taký mal zaujímavý koncept, aj scenár, ale tá fantasy-hororová atmosféra ma bohužiaľ príliš neoslovila. A celé mi to prišlo dosť pritiahnuté za vlasy, obzvlášť keď logika reakcií a správania niektorých postáv bola značne mimo (hlavne v záverečnej konfrontácii Shivu a Raghurama - spoliler: nič totiž nie je ideálnejšie ako keď človek, ktorý sa vás pokúša zabiť, tak ho omráčite a následne ho necháte 2 metre od vás sa pozviechať, aby sa vás opätovne pokúšal zabiť). Ale OK, dalo sa to... P.S. Aj tak bola najlepšia z celého filmu Priyanka Jawalkar (hoci jej postava bola v tomto filme absolútne zbytočná a bezpredmetná). ()

Andrea1717

Shiva po skončení školy, nenachádza uplatnenie v žiadnej práci a tak si za požičané peniaze kúpi auto a robí taxikára. S autom si však zadováži aj niečo veľmi nezvyčajné a nečakané, čo mu trošku skomplikuje život, postupne príde záhade na korienok a snaží sa ju vyriešiť. Netradičný film s trochou parapsychologična, fantázie a štipkou hororových prvkov v podstate pekne skĺbených do jedného príbehu. Páčilo sa mi to. ()

Ramanam

Jaké to milé překvapení! V současné době si již o filmech, které chci vidět příliš informací nezjišťuji. Vybírám si dle herců, jednotlivých žánrů, několika záběrů, roku výroby a indických států v nichž vznikly. Mám tedy už jakousi hrubou představu o tom, co očekávat. Poté již záleží hlavně na převedení oné tvůrčí vize za pomoci všech zúčastněných do „živých obrázků“. Někdy je nápad vyjimečný, ale zpracování to nedokáže správně prodat, či naopak z něčeho nenápadného se může stát kultovní záležitost. K tak vysokým metám se zde určitě neblížíme, ale i tak jsem byl spokojený. Nápad s autem, se kterým není něco v pořádku, mě více než zaujal a napjatě jsem hltal každou další minutu. Musím říci, že osvětlení celé té záhady v druhé části příběhu dokázalo překvapit (i když příliš nešokovalo). Ta drobná odlišnost od mé představy byla velmi oživujícím prvkem. S něčím takovým, co by mělo podobný či stejný základ, se i ve snímcích ze Západu nesetkávám často, i když je to poměrně známá věc. To dávkování jemného tajuplného mrazení z neznámého a místy praštěného humoru se mi líbilo rovněž. Ovšem musím přiznat, že mnohdy tu navozenou atmosféru tímto roztříštily a vrátily zpět do neutrálního pociťování. Na druhou stranu, přestanu-li se na to dívat jen z vážného pohledu, uznávám, že se mnohé vtípky a situace vskutku povedly a já se od srdce zasmál. Co ti nevymyslí?! Ale ano, beru to. Rovněž mám výhrady k dění v závěrečném střetu, jenž předchozí viděné přeci jen krapet znehodnocuje, ale úplný konec mi to plně vynahradil. V. Deverakonda je skutečný sympaťák a nadaný herec. Od této doby patří do mého užšího okruhu oblíbenců a budu se na další setkání s ním těšit. Na hudbu, stejně jako na romatnickou dějovou linku není kladen velký důraz, ale když už se tyto prvky objeví, jsou příjemné a hezky doplňují nosný příběh. Hodnocení se po celou dobu nehnulo ze čtyř poctivých hvězd. Vím, že to nebylo dokonalé, ale ani nemuselo být, abych si to mohl náležitě užít. ()