Maradona - přísně tajné

(TV film)
  • Taliansko Maradona: le verità nascoste (viac)
Taliansko, 2018, 45 min

Réžia:

Jovica Nonkovic

Diego Maradona (a.z.)

Někteří lidé jsou legendami. Ikonami dnešní doby. A každá ikona je obklopena tajemstvím. Tento pořad vypráví příběh Diega Armanda Maradony, největšího fotbalisty všech dob. Není známý jen pro skvělý fotbal, ale také pro svou aroganci, přímost a nechuť dodržovat pravidla. Utajené rozhovory s lidmi z blízkého okolí nám představí nejintimnější a nejtajnější zákoutí jeho kontroverzní kariéry i života. (National Geographic)

Maynard.

Další dokument o tomhle borcovi. A tímto uzavírám svoje Maradonovské období, víc se už do mě toho nevejde :o). Tenhle dokument mi dal víc než ten od Kusturici, ale nebyl to takovej zážitek jako "Diego Maradona" 2019, to je špička... Tady zase nebylo tolik fotbalu, ale za to víc rozhovorů s jeho spoluhráči a maséry, takže spíš takovej ukecanej, než obrázkovej dokument. Ale Diego je bůh, vo tom žádná! ()

Ellmariachi

Vlastně by mě zajímalo, pro koho dokument vznikal. Dnešní mladý kluky, Diego zajímat moc nebude. Mou generaci společně se staršími ročníky dokument nemá absolutně čím překvapit, natož ohromit, No a to přísně tajné? To jsme se nedozvěděli. 45 procent ()