Pätica priateľov sa vyberie kempovať do národného parku. Aj napriek dobre mienenej rade strážkyne parku (Barbara Crampton), aby si dávali pozor a neprepadli sa niekde do jednej z mnohých baní, ktoré tu ostali od čias Zlatej horúčky, jedna z nich, Donna (Sage Mears), sa vyberie na večernú prechádzku a už sa nevráti. Ráno sa vydá zvyšná štvorica do pátrania, aby ju nakoniec našli na dne jednej zo starobylých baní. Dievčina má nohu privalenú ťažkým balvanom, s ktorým si nevedia rady. Keď sa rozhliadnu dookola, srdce im zaplesá. Všade okolo nich sa trbliece zlato a neďaleko sú aj nástroje na kopanie. Prv, ako zavolajú pomoc pre zranenú Donnu, rozhodnú sa zabezpečiť si radostnú budúcnosť. Netušia, že to zlato je tak trochu prekliate... (beso74)

oveckaoa

To byla , ale píčovina nerealistická natočená údajně podle skutečné události. Tak, že 5 teenagerů (kosmetička, feťák, poloindiánka, těhule a jeden no name týpek) jdou na výlet do posvátného indiánského místa po cestě se jedna propadne do dolu kde ji zavalí nohu kámen. Mezitím co se jí ostatní snaží z tama dostat najdou zlato tak si ho chtějí vyrýžovat, ale to zlato je prokleté tak se z tama nemůžou dostat. Triky jsou příšerné to i seriál Xena měl lepší herci nerealističtí a scénář neexistuje (já nevím kdybych měl někde zavalenou nohu první bych se snažil odprostit ne to, že bych si tam jen tak ležel nazdařbůh) 20 procent a to jsem ještě hodný. ()

kaylin

Americký snímek „Stay Out Stay Alive“ je spíše thrillerem než hororem, což samo o sobě nevadí. Tady jde především o to, jak hrabivost dokáže měnit lidi. Bohužel se zde ukázalo, že k tomu, aby tento film mohl dobře fungovat, je potřeba kvalitních herců. Těch se ale nedostává, a tak nejsou změny chování tak uvěřitelné, je to moc namachrované a prostě to nefunguje. Škoda. ()

LIVINGDEAD

Amatérské triky s padáním listí, fučením větru a hejna ptáků... Herecké výkony taky dost tragické. A škoda, horrory v podzemí, v jeskyních, ve štolách bývají většinou dobré. V tomto filmu se to ale nepotvrdilo. ()

Cinematrix

Uživatel grizzly007 o tom napsal, že je to píčovina roku. Ono je těžké ale odsuzovat nějaký film na základě někoho, kdo by bez slava píčovina nedal dohromady polovinu komentářů. U tohohle je navíc dle jeho doporučení třeba mít plnou prdel marjány, což mne trošku zarazilo, protože jsem si až doposud myslel, že je lepší si ubalit po staru klasického jointa, ale každý ať si to aplikuje, jak chce. Grizzly007 má zřejmě tučnou prdel, protože THC se váže na tuky, aby fungovalo, pokud ho nekouříte. Co se týče samotného filmu, zas tak velká vaginologina to nebyla, jen hrozně amatérsky podaná, se zbytečnou příměsí mystiky, která degradovala to, že je to podle skutečné usálosti. ()

JASON_X

Ani účast mé oblíbené horrorové dámy Barbary C. tenhle slabý a slaboduchý pokus o horror nevytáhla z bahna podprůměru. Námět sám o sobě není (na "televizní" béčko) úplně špatný, ale jeho zpracování je mizerné (sakra tuhle frázi tu opakuju nějak často). Štvaly mě debilní plky a debilní chování všech zúčastněných (z nichž nejvíc mě štvala oplácaná blondýna s nechutným obličejem), nudila mě provařená zápletka s indiánskou kletbou a posvátnou indiánskou půdou a urazila mě báchorka o tom, kterak holka, která má asi tři dny a noci skřípnutou nohu pod šutrákem, jí celou zmodralou zčistajasna vysápne ven a záhy nato ještě šplhá po trámech. Ale lepší špatnej horror než žádnej, že jo. ()