Namjachingoo

• Južná Kórea 남자친구 (viac)

Cha Soo Hyun je dcéra politika, žije život, v ktorom si nedokáže vybrať vlastnú cestu. Po skončení vysokej školy vstúpila do manželstva bez lásky so synom bohatého konglomerátu, do manželstva prospešného len pre jej otca politika. Potom sa rozvedie. Jej život sa zmení, keď stretne jednoduchého a láskavého Kim Jin Hyuka. Kim Jin Hyuk je obyčajný a nevinný, mladý muž, ktorý si užíva život a nachádza šťastie v maličkostiach. Pracuje na rôznych brigádach, aby si privyrobil, no hľadá si stálu prácu. Jedného dňa sa rozhodne podniknúť výlet do zahraničia, kde stretne Cha Soo Hyun. (EsterH)

skorpik42

Tak by som povedala, že neurazí, ale zasa ani nenadchne. Park Bo Gum zo seba dáva fakt maximum, ale keď sa priblíži k partnerke, tá je ako z mramoru. Nemôžem povedať, že to je zlé, ale pozrela som si to a wow efekt sa u mňa nedostavil. ()

Felisr

Chvíli trvalo, než jsem se k tomuhle seriálu dostala. Jednak se mi hůře sháněly titulky a druhak to byla první věc s Parkem Bo-geumem v hlavní roli. Dětská fotka kterou má na svém profilu tady taky nebyla žádným lákadlem. Pak jsem si to ale pustila a wow! U prvního stowattového úsměvu mě spadla brada, ten druhý už mě srazil ze židle a třetím byla závislost dokonaná. Za předchozí herecký výkon v seriálu Láska za svitu měsíce z roku 2016 dostal ocenění, ovšem to co předvádí tady, ve svých 25 letech je úplně mistrovské herectví, klobouk dolů. Navíc v seriálové romanci s herečkou Song Hye-kyo, která byla v té době ženou jeho nejlepšího kamaráda Joong-kiho a on jí soukromě tituloval "švagrová". Jednu hvězdu sérii ubírám za nedostatek chemie z její strany, půlka jejích objetí byla na stupni vášnivosti "aby se neřeklo". Z vedlejších postav bavil šofér Nam, bez kterého by se asi děj moc neposouval, ale budiž. Naopak největším opruzem byly tchyně + matka hlavní hrdinky, které jsem si po X dílů pletla nejen díky stejnému účesu, ale i v jejich nevědomé soutěži o největší megeru. ()

EsterH

V Namjachingu nájdete klasické témy kórejskej doramy: boj o moc a bohatstvo, vyzdvihnutie hodnôt ako sú rodina, láska, priateľstvo. Ale táto dorama je niečím aj výnimočná a to nielen vždy nádherným úsmevom Park Bo-geuma, ale je tam veľa krásnych obrazov a poézie. Veľký bonus pre mňa - moja milovaná Habana.. Song Hye-kyo pôsobila naozaj dosť tragicky a bozky s Bo-geumom neboli veľmi uveriteľné, možno aj preto, že sa cítil ako keby bozkával švagrinú... ()

Isobell

Park Bo-gum, majitel jednoho z nejpříjemnějších úsměvů. Mám pro ten jeho sexy úsměv 💋 vyloženě slabost. V Namjachingoo mu to extra moc slušelo. Herecky byl, je a i určitě bude naprosto skvělý, tady to je pecka. Extra vynikal spolu s Hye-kyo Song, v reálu bývalé ženy jeho kamaráda Joong-ki Song. Chyběla mi špetka jiskření, zrejme zamer. Nicmene Bo-gum exceloval na celé čáře. Několik scén mě dostalo, ted mám zrovna na mysli jednu special scénu, kterou zatraceně dobře zahrál. Ještě před vojnou stihl Obrazy v mládí a během vojny Seobok. Od dubna 2022 je už zpět. Ano, ta fotka v profilu zde, je asi ze školy. Jak mu to sekne po návratu, milej kluk s bezvadným vystupováním, skvělým přátelským projevem, výbornou angličtinou, to bylo vidět i nedávno, když se mihl nebo spíš blýskl na módní přehlídce CELINE v Paříži (červen 2022). Těším se na další filmovou nebo seriálovou  ❤️ Bo-gum lahůdku! ()

• Časť seriálu sa odohráva na Kube v Havane. Kuba a Južná Kórea v roku 2016 po 57 rokoch nadviazali diplomatické vzťahy. (EsterH)