Vysílačka překoná čas a propojí profilovače z roku 2015 s detektivem z roku 1989, kteří společně bojují se zločinem a nespravedlností. (Netflix)

Pethushka

Nestačím žasnout nad tím, co v poslední době předvádí tvN. Začínám váhat, jestli vůbec ztrácet čas s ostatními stanicemi. :)) Ne, vážně... Signál je další ze seriálů, nad kterým se tady můžu rozplývat dlouhé minuty a stejně nebudu mít dost. Takže to zkrátím. Tenhle kousek prostě nemá chybu. Ať už budu hodnotit herce, charaktery postav, atmosféru, napětí, soundtrack, akční scény nebo samotný příběh, nemám nic, co bych vytkla. To je tak promyšlený, chytlavý a napínavý, že pravděpodobně zapomenete na všechny krimi věci, které jste předtím viděli. Ani se mi nechce věřit, že ten samý člověk napsal scénář ke 3 days. Druhé série u korejských seriálů nevyhledávám, ale tady to považuji za nutnost. A jelikož si scénáristka v tomhle díle získala moji důvěru, těším se a věřím, že pokud bude držet pero v ruce zase ona, nebudu zklamaná. ()

zelvopyr

Zase výlet do Koreje, zase variace na téma jako o rok mladší Tunel, ale v jiném tónu a intenzitě. Ke konci si zřejmě udělali okénko na pokračování, které ale bez pokračování otráví, protože příběh nemá konec (a ani se moc nedá říci, že jej má úmyslně otevřený). Celkem se mi líbilo, jak tradiční korejští supermodelové a supermodelky s 50 plastikami křížení s herci jsou někdy dokonce i lehce nepřestylovaní a snad by se mohli i trošku umazat nebo nedejbože zapotit. Pokusy o občasný humor se ovšem dost tříštily s intenzivně hystericky plačtivým podáním všech jednotlivých lidských tragédií. Zkrátka, až Tunel tohle téma předvedl pořádně. ()

ainny

Dobrá kriminálka. Skvělý a netradiční příběh, ale... ke konci mi to kvůli delší stopáži už začalo připadat dost dlouhé a poslední dva díly trvaly snad déle než těch čtrnáct. Hlavně ten úplně poslední. Ten byl dlouhý jak Lovosice, pro mě postrádal tu správnou gradaci a dokonce mi bylo úplně jedno, jak to dopadne. Hlavně že už to skončí. Kdyby díly měly těch tradičních šedesát minut, tak bych si Signal asi užila mnohem víc. ()

Mkqp

Počáteční minuty doprovázené úchvatnou hudbou mě přimrazily k sedadlu a já jen s otevřenou pusou nevěřícně koukal. Atmosféra je jednoznačně největším tahounem celého seriálu. Její hustota je pomalu větší než osmia a iridia dohromady. Na její velikosti má z velké části podíl geniálně zvolený soundtrack. Ten mi neustále vytvářel po těle husinu, která se poté tvořila už jen z toho, že jsem si měl pustit další díl. Navíc vše umocňovala moje líbivost hrátek s časem, jelikož v Signalu se ovlivňování minulosti, přítomnosti a budoucnosti člověk nevyhne. ()

Ivuse

Krimi seriály jsou moje krevní skupina, a když se k tomu ještě přidá "cestování časem" (nebo jak to tady mám nazvat :D ), tak jsem jasná. Seriál je příjemně napínavý a plný nečekaných zvratů. Neokoukané tváře tomu na zajímavosti jen pěkně přidávají. Myslím, že detektiva s neoblomným smyslem pro spravedlnost a s neskutečnou vytrvalostí i v těch nejbeznadějnějších situacích, si divák musí zamilovat hned při prvním setkání. Aspoň já to tak měla, detektiv Lee Jae Han si získal celé mé srdce. Závěr byl také velice povedený, i když mi tam chyběla jedna malinká drobnost, ale tu nehodlám prozrazovat. :) Ale že by plánovali pokračování? :D OST zde není moc bohatý, ale těch pár, co tam je, je fakt povedených... tohle už nějakou dobu nemůžu dostat z hlavy: https://www.youtube.com/watch?v=JKrKVx7IHU4 (ten dech minulosti, který z ní na vás zavane) ()

skretik

Zatial som po 4.ep. uplne nadsena... som zvedava, ako sa to bude vyvijat...... po cca 9tu ep to bolo epicke... potom trocha zhorsenie a posledne 3-4 epizody sme len plakali, vracali sa k tym istym scenam, ktore sme uz videli aspom 5x, neposuvali sa vobec v deji, len sa v tom cvachtali, plachtali... bol to celkom boj to dokoncit pozerat... posledna ep zaujimava, ale dojem uz nevylepsi... skoda... lepsie 3* ()

Sorry

Skvely serial, napinavy atd. ale ten zaver se vlacel tak moc, ze uz mi pribeh byl lhostejny a akorat jsem chtel, aby to skoncilo. ()

jarah

Seriál ani po siedmich rokoch nestratil na svojom kúzle a to je známka kvality, ktorá nebledne v prúde času. Herecké výkony sú nezabudnuteľné, a to aj u detských hercov. Veľmi dobre spracovaný námet v scenári ponúka špekuláciu - čo ak sa ráno zobudím a ono je to všetko inak, len spomienky sa zmenili...? Dokonca som bola spokojná aj so záverom, čo sa u mňa stáva zriedkavo. Skladám klobúk. ()

Krysap

Kdyby tak šlo dát víc hvězdiček než 5.. Pro mě špičková záležitost. Především se mi moc líbilo, jak pěkně byly vizuálně odlišené obě časové linie (i když zpočátku jsem se snažila nastavit televizi na správný poměr stran). Obdivuju, jak postavy, ačkoliv je hráli stejní herci, vypadaly v obou časových liniích rozdílně. Hrozně moc se mi líbil příběh, ale hlavně mě dostaly hlavní charaktery, především detektiv Lee. Výborná postava, perfektně zahraná. Ostatní dva, Park a Chaová, tak neměli chybu a oceňuju, že ženská představitelka byla ve svojí roli přesvědčivá a tu policajtku jsem jí věřila. Nejsem si jistá, jestli se nedočkáme pokračování, protože konec by k tomu docela vybízel. Jeslti jo, tak ať je to prosím co nejdřív. Na podobný věci jsem schopná koukat kdykoliv. ()

Farao607

Seriál který byl pro mně velmi příjemným překvapením a nebál bych se ho označit za (pro mně) seriál tohoto roku. Skvěle sepsaný scénář, výborně zvolený soundtrack který dokresluje už tak dobré napětí. Jediná zápornost je "řeč" těch lidí - bohužel prvních pár dílů si budete zvykat na to jejich "kvičení". Jinak opravdu výborný seriál ()