Vysílačka překoná čas a propojí profilovače z roku 2015 s detektivem z roku 1989, kteří společně bojují se zločinem a nespravedlností. (Netflix)

Ivuse

Krimi seriály jsou moje krevní skupina, a když se k tomu ještě přidá "cestování časem" (nebo jak to tady mám nazvat :D ), tak jsem jasná. Seriál je příjemně napínavý a plný nečekaných zvratů. Neokoukané tváře tomu na zajímavosti jen pěkně přidávají. Myslím, že detektiva s neoblomným smyslem pro spravedlnost a s neskutečnou vytrvalostí i v těch nejbeznadějnějších situacích, si divák musí zamilovat hned při prvním setkání. Aspoň já to tak měla, detektiv Lee Jae Han si získal celé mé srdce. Závěr byl také velice povedený, i když mi tam chyběla jedna malinká drobnost, ale tu nehodlám prozrazovat. :) Ale že by plánovali pokračování? :D OST zde není moc bohatý, ale těch pár, co tam je, je fakt povedených... tohle už nějakou dobu nemůžu dostat z hlavy: https://www.youtube.com/watch?v=JKrKVx7IHU4 (ten dech minulosti, který z ní na vás zavane) ()

skretik

Zatial som po 4.ep. uplne nadsena... som zvedava, ako sa to bude vyvijat...... po cca 9tu ep to bolo epicke... potom trocha zhorsenie a posledne 3-4 epizody sme len plakali, vracali sa k tym istym scenam, ktore sme uz videli aspom 5x, neposuvali sa vobec v deji, len sa v tom cvachtali, plachtali... bol to celkom boj to dokoncit pozerat... posledna ep zaujimava, ale dojem uz nevylepsi... skoda... lepsie 3* ()

jarah

Seriál ani po siedmich rokoch nestratil na svojom kúzle a to je známka kvality, ktorá nebledne v prúde času. Herecké výkony sú nezabudnuteľné, a to aj u detských hercov. Veľmi dobre spracovaný námet v scenári ponúka špekuláciu - čo ak sa ráno zobudím a ono je to všetko inak, len spomienky sa zmenili...? Dokonca som bola spokojná aj so záverom, čo sa u mňa stáva zriedkavo. Skladám klobúk. ()

Mkqp

Počáteční minuty doprovázené úchvatnou hudbou mě přimrazily k sedadlu a já jen s otevřenou pusou nevěřícně koukal. Atmosféra je jednoznačně největším tahounem celého seriálu. Její hustota je pomalu větší než osmia a iridia dohromady. Na její velikosti má z velké části podíl geniálně zvolený soundtrack. Ten mi neustále vytvářel po těle husinu, která se poté tvořila už jen z toho, že jsem si měl pustit další díl. Navíc vše umocňovala moje líbivost hrátek s časem, jelikož v Signalu se ovlivňování minulosti, přítomnosti a budoucnosti člověk nevyhne. ()

Farao607

Seriál který byl pro mně velmi příjemným překvapením a nebál bych se ho označit za (pro mně) seriál tohoto roku. Skvěle sepsaný scénář, výborně zvolený soundtrack který dokresluje už tak dobré napětí. Jediná zápornost je "řeč" těch lidí - bohužel prvních pár dílů si budete zvykat na to jejich "kvičení". Jinak opravdu výborný seriál ()

• Původním námětem celé této ponuré detektivní série je identický případ masového vraha, který v letech 1986 až 1991 v okolí města Hwasong, nacházejícím se v jihokorejské provinční oblasti Kjonggi, zbavil násilným způsobem života celou desítku žen, jejichž věková kategorie sahala od třinácti do jednasedmdesáti let. Případ, jehož brutalita se zapsala hluboko do korejských dějin, a také krutý fakt, že pravý viník nebyl nikdy dopaden, stála za vznikem dalších zpracování, mezi nimiž figurují dnes již kultovní detektivní snímek Memories of Murder z roku 2002 a dvacetidílný kriminální seriál televizní stanice CJ E&M Corporation Gap Dong z roku 2014. (Conspi)