Irský komediální seriál v produkci RTÉ2 a BBC Three, popisující každodenní život dvou typických pubertálních výrostků a outsiderů Conora MacSweeneya (Alex Murphy) a Jocka O'Keefeho (Chris Walley). Příběh se zaměřuje na jejich pubertální vylomeniny, které jsou většinou za hranou zákona,  na jejich komplikované vztahy uvnitř nekompletních rodin, problémy ve škole, první přítelkyně a na ostatní typické témata, která se pojí s tímto věkem. (montongery)

StrixCZ

Začínám opravdu přicházet na chuť britskému/irskému humoru, ve své občasné absurditě i sentimentálních odbočkách :) Tady mě akorát příliš nepotěšilo několik fekálních (rádoby) vtípků - sice jde v průměru o jednu až dvě nechutnosti na díl, takže se to dá přežít, ale i tak to trochu kazí celkový dojem - tento seriál by se rozhodně obešel bez nich. Naopak ale musím přidat za to, že Cork, ve kterém se odehrává děj, mám momentálně asi půl hodiny vlakem, takže poznávám místa, kde se natáčelo, a bavím se autentickým místním slangem i tím, že běžně v ulicích potkávám lidi, kteří mohli být předobrazy jednotlivých postav - čímž je mi celý příběh bližší. Edit: Výše napsané platí pro první sérii - ta druhá jde kvalitativně dost dolů - 2-3 hvězdy. ()

Gogo333

Conor a Jock jsou jak bratři, tráví spolu hodně času a jsou si lehce podobní. Mladí gangsteři , kteří komplikují život rodičům i učitelům, stejně jako policii. Film neznám, ale seriál je podobný třeba The Inbetweeners nebo Raised by Wolves, nebo spíš něco mezi tím. Kluci trochu natvrdlí, vtip občas ujde. Celkově není špatné, ale již zmiňované kousky jsou lepší. Ještě bych mohl zmínit Drifters, taky podobný seriál, ale s dívčím osazenstvem a taky lepší. ()