Harley Quinn se snaží prosadit v Gotham City na vlastní pěst. Připojí se k ní Poison Ivy a pestrá parta ztroskotanců ze světa DC, která si chce zajistit místo mezi bandou těch největších padouchů: Legií zkázy! (HBO Max)

NifKor

Pilotní díl Harley Quinn je překvapivě hodně zábavný a sakra strašně moc dobře nadabovaný a samozřejmě je tu ještě víc pozitivních věcí. Dlouho jsem se takhle nezasmál tak jako v tomhle jednom díle a doufám, že takhle budou vypadat i ostatní díly, protože zatím to vypadá strašně dobře. 9/10 ()

mr.twizta

Tohle neni typicky DC animak, spise jeho ujety bratranec. Vytvarne kreativnejsi, vtipnejsi a hlavne drsnejsi. Vlastne jsou to jatka. Paradno pilot. ()

NiaWolf odpad!

Tenhle seriál zřejmě vznikl jen z jednoho důvodu - aby si vyjukanci, co ujíždí na kreslených ženských postavách, mohli večer udělat dobře. Seriál je jen ukázkou toho, kam až chce DC klesnout. Začalo to hranými filmy a seriály a teď se to plynule přesunulo i na kdysi jinak kvalitní animovanou tvorbu. Kresba je průměr, ztvárnění postav odfláklé a dabéři slabí. Smutné... ()

M.i.k.e

z DC animáků nemám nakoukáno prakticky nic a pokud jsou všechny podobné tomuhle,je to docela škoda.První díl Harley Quinn měl spád a vtip,takže kouknu určitě i na další díly...zatím 70% ()

• Na Harley spadne zeď, ale ona zůstane nezraněná, protože projde dírou způsobenou výbuchem. Toto je odkaz na film Steamboat Bill, Jr. (1928). (KGBelik)
  • Příběh, kde Harley Quinn dá kopačky Jokerovi a skončí s Poison Ivy, je velmi podobný epizodě Harley & Ivy (1993) v seriálu Batman (od r. 1992). (KGBelik)