Parta pronikne do mysli Bruce Waynea, aby získala informace o Frankově pobytu. (HBO Max)

• Epizoda je plná odkazů na minulé interpretace Batmana. Když Harley a zbytek skupiny vstoupí do mysli Bruce Wayna, pozadí Gotham City je velmi podobné tomu, které se používá v animovaném seriálu z 90. let. Batmanovská znělka Dannyho Elfmana lze slyšet, když se hlavní postavy dostaly do podvědomí a když si Harley uvědomila, že Bruce Wayne je Batman. Dvě z Waynových vzpomínek zobrazují Batmana, jak pobíhá s velkou bombou a bojuje s Penguinem a jeho armádou tučňáků, což jsou odkazy na filmy Batman (1966) a Batman se vrací (1992). Při vzpomínce otcův hrob se Alfred zeptá Bruce: „Why do we fall?“ na což mladý Bruce odpovídá: „So we can learn to pick ourselves up,“ což je odkaz na film Batman začíná (2005). V neposlední řadě je název této epizody odkazem na název filmu Batman Forever (1995). (KGBelik)
  • Clayface zmiňuje, že knír Thomase Wayna může být přidán v postprodukci případného filmu. To odkazuje na nechvalně proslulý Supermanův knír pro film Liga spravedlnosti (2017), kde Henry Cavill (Superman) musel absolvovat několik dotáček, ale nemohl si oholit knír kvůli závazkům s Mission: Impossible - Fallout (2018) a jeho rty musely být v postprodukci digitálně upraveny s nevalným výsledkem. (KGBelik)
  • Když Harley konfrontuje své minulé já, zmíní se o svém přízvuku, což je odkaz na seriál Batman (od r. 1992), kde Harley Quinn namluvila Arleen Sorkin se silným newyorským přízvukem. (KGBelik)