Když obyvatelé ulice Danny uspořádají v Šéfově domě velkolepý večírek, jehož cílem je resuscitovat Dannyho, Dorothy se chce zúčastnit oslav a okusit život dospělých. Párty je v plném proudu a Rita požádá Flexe Mentalla, aby jí pomohl ukázat její potenciál, což by ovšem mohlo mít velmi nebezpečné následky. (HBO Europe)

Lenka.Vilka

Neskutečně skvělý díkterý je ve své druhé polovině krutý/dojemný/nádherný...jako ten Sex Demon, byla typická prdelka ve stylu seriálu, ale stejně si celý díl pro sebe ukradla Dorothy. A já byla na konci vážně smutná. A mám o ní strach. Sorry, ale ona je prostě dokonalá. I když by se měla soustředit na "své jiné talenty". Možná si bude ještě Rita hodně vyčítat, že to řekla... ()

Sharpooter

Tak tohle byl zatím nejvíc crazy díl vůbec, měla jednu chybu. V tomto díle byl hlavní záporák sex démon, ale více jak polovina dílu se zaměřovala na Dorothy a nevím jak ostatní, ale mě už ty její scény nebaví, hlavně když si krade polovinu dílu v každém díle. /spoiler/ Taky mi trochu vadí, že jí je přes sto let a všichni se k ní chovají jako k dítěti. /konec spoileru/ Líbil se mi vývoj Jane, která bojuje s ostatními osobnostmi o roli hlavní osobnosti. ()

Dr_Virus12

sex ghosts, Jane která narve dítě zpátky sex démonovi do ****. Tohle je to, co mám na tomhle seriálu prostě rád, nikde jinde tohle prostě neuvidíte ()