Larry navštěvuje svou ztracenou lásku Johna – jak ve skutečném světě, tak ve světě snů – a Cliff cestuje s Ritou do země aligátorů, aby se po třiceti letech znovu setkal se svou dcerou Clarou. (HBO Europe)

PKD

Nevím,proč bych se měl za každou cenu (pro celkový příběh to má nulovou hodnotu) dívati a několikráte, na 2 ocucavající se bukvice. Fakt ne. Pokud by si tohle smetí odpustili,šel bych klidně i na víc. V comicsu nic takového není. A to můžu býti ještě rád, že zde není většina postav předělána na negry. Ufff. ()

Martrix

Kdykoliv se autoři pustí do gay linky s Trainorem, tak mě to nebaví a zkazí mi to i jinak ucházející dění ostatních postav. Tohle cpaní gayů do všech seriálů mě štve obecně, ale v Doom Patrol mi to vysloveně vadí. Navíc dnes to bylo s výjimkou Cliffa hodně slaboučký. ()

Lenka.Vilka

Původně jsem myslela, že tenhle díl bude o tom, co dělal Larry, když byl Cliff v hlavě Jane a co byl vousáč v akci. Ale i tak to bylo dobré. Protože Larry. A když se sešel s Johnem kvůli uzavření minulost? Sakra... A že by se konečně začala stahovat smyčka kolem linky s úřadem? Jasně, že vám na konci padne slza, ale budete vědět, že všechno je na svém místě. Spoiler: tak pokud je hlavní hrdina teplej, tak je jasný, že se to bude rozebírat, protože to jeho rozpolcení souvisí s jeho současnou situací. To už by vám všem remcalum mohlo vadit, že Jane moc ječí, přestože to patří k její postavě atd. Čili konec udělal snad radost, ne? One man down. Jděte všichni do háje. Věděli jste, že to je součástí seriálu a přesto je to u skoro každého dílu, tyhle trapný komentáře, jako kdyby to byla nějaká novinka o postavě... :( ()

RoneXxXD

Tahle epizoda byla ok...ovšem ty gay scény zde byly až moc. Je fajn že už to není v takovém extrému jako v 8.dílu,ale musím souhlasit s tím že když do toho pustí gay či něco podobného ztrácí to ten rozjezd. Rozhodně je fajn že každé postavě věnují nějaký díl,ale tohle vidět moc nechceme že se líbají dva stejného pohlaví třeba 4x za pár vteřin a podobně. Tak snad min. další 2-3 díly nic o Larrym a jeho "problémech" neuslyšíme. Jinak zatím furt originální seriál,který baví. ()