V důsledku předchozí skupinové terapie se Jane uchýlí do podzemí, nebezpečného místa hluboko ve svém vlastním vědomí. (HBO Europe)

Martrix

Solidní psycho. Aby taky ne, když se celá epizoda odehrává v hlavě Jane. A opět je to ve stejném duchu, jako celý seriál. Úžasný nápad, zajímavé postavy, dobří herci a přesto je potenciál toho všeho tak na polovině. Začíná to být frustrující, protože to mohla být pecka a zase chybí tak málo. Nicméně i s touto výhradou je to pořád na poctivé 4*. ()

PKD

Po prvních dvou dílech,jednoznačně the best díl zatím vůbec. O čemž jsem tak nějak málo pochyboval,když si uvědomíte,že jde o díl,kde jste v hlavě ženy/dívky,co má 64 různých osobností. Jeptiška z motorovkou,byla super! To měli dáti do té Jeptišky z Conjuring universe,aspoň by byla prdel...místo nudy. ()

Lenka.Vilka

Tenhle díl a celá cesta Jane byla bolestivá a dost věcí se odhalilo. Nejenom s Jane a s "tou, kterou ostatní chrání". Ale i s Cliffem. Co si o sobě konečně uvědomil a připustil si. Občas stačí dostat se do hlavy smutný holky. Takže jo, minimum akce, maximum postav. Chápu, proč to někomu jako celek nesedí. Mě to vyhovuje. ()