Uvědomělý transgenderový kluk z ulice Danny, který se umí teleportovat a je pronásledován Úřadem pro normalizaci, potřebuje Nilesovu pomoc - ale místo toho dostane Vica a Larryho. (HBO Europe)

RoneXxXD

Zatím je to snad jeden z nejlepších komiksových seriálů,ale bohužel tento díl byl asi zatím nejslabší. Dal bych zhruba 3*,ale vzhledem k tomu že někdo si tady z vedení očividně musel 100% něco prosadil aby tu byly tranzisti dostane to ode mně 2*. Doufám že už se to nebude opakovat v takovém velkém aspektu a budou nějak reagovat (přeci jen lidem,kterým se toto větší zaměření nelíbilo bylo mnohem víc). Furt seriál na velký úrovni,ale tady tento díl dost zkazili (ale nápad na "danny street" je zajímavá věc). Jsem každopádně na těšen na další díly. ()

numan odpad!

Zlomový díl seriálu - po slibném začátku se tu Doom Patrol definitivně zvrhne v transgender - travesty - schizoidní blábol bez děje - rádoby hlubokou psychedelicko-psychologickou a hlavně ukrutně nudnou sondu do vnitřního života "hrdinů". Vrcholem aktivistické transhomostupidity je veselá budovatelská píseň v gay-baru - tragická diskosračka na téma proletáři všech zemí.....pardon.....úchylové všech zemí spojte se! Horečnaté psycho, vyprsení transvestiti, LGBTBFLMPSVZ+- blá blá blá... V dalších dílech následují neustálé ponory do zmrzačených duší, flashbacky, ve kterých se brzo přestanete orientovat. To, že se v seriálu mluví sprostě, postupně taky přestane být zábavné a zbyte jen chaotická vyteplená nuda. Obsesivně užvaněná hovadina. ()

Martrix

Doom Patrol je mezi všemi komixovými seriály opravdu rarita. Minimum akčních scén a je to hodně ukecané, ale přesto se nenudíte. Absurdní výjevy, dialogy... . Pro milovníky Stopařova průvodce, nebo Červeného trpaslíka, to nebude dost ztřeštěné a vtipné, ale pokud si chcete odpočinout od infantilních seriálů s černobílými hrdiny, tak to za pokus stojí. Doomáci mají pro mě nejzajímavější hrdiny od mé oblíbené Legion, takže přežiju to, že se vlastně příběh nehýbe a pořád řešíme...kde je Chief? Jedinou opravdu velkou výhradu mám k tomu, že si autoři nedpustili zabordelit i tento seriál gay, transvestit a dalšími podobnými genderzvratky. Myslím, že už všichni víme, že existují homosexuálové. Ale to, že jich je jako máku mezi herci, neznamená, že musí být ve všech filmech a seriálech. Takže super...mluvící ulice, šílená Karen/Jane /Hamerhead...ale odpad za další zbytečné poselství o tom, že každý má právo na to nebýt heterobílýobyčejnýčlověkbezúchylek. Jinak bych hodnotil líp. ()

Lenka.Vilka

Tohle byl naprosto dokonalý díl!!! Jako to s Dannym bylo dobrý, ale celý ten příběh za příběhem možná ještě lepší. A Karen? To bylo psycho. Musím mít hned další díl. Ať vím, jestli ten závěr znamenal to, co by mohla být cesta za vysvobozenim Jane. ()

PKD

S přehledem zatím nejslabší díl,byť se zde vyskytuje pro mě,geniální hláška-podívejme,Terminátor a král Tutanchamon,hahahaha!!! to jsem fakt nemohl a nápad s Dannym the living street byl hodně dobrý,leč...tvůrci z toho nějak nedokázali vytěžiti max. ()