V první epizodě seriálu se tým - unavený pobytem v Šéfově domě - rozhodne v jeho nepřítomnosti navštívit město. Tento zdánlivě neškodný výlet má však nedozírné následky, včetně setkání s tajemným a mocným darebákem jménem pan Nikdo. (HBO Europe)

PKD

Opravdu výborné,originální a svěží. Obsazení též nemohu nic vytknouti. Znělka squellá,hudba,vulgarismy,sex a násilí,což jsou nedílné prvky našich životů a dává naději,že všechny DC tv s. nemusí býti jako ty z cw. Satandík!!!!! Jen mě trochu znepokojuje přítomnost producentů typu,Berlanti a spol. Tvůrci geniálního Arrowerse. Bože,snad nemají moc vlivu,aby se tento seriál nestal dalším vyumělkovaným pro 13leté,vypočítavě na ně zaměřeným,prefabrikátem jakých cw produkuje snad tuny! A docela originální nápad je nechat promlouvati k divákům hl.padoucha,který nám často popisuje,co to je za bandu pitomců etc.ta budoucí...Doom Patrol. ()

Martrix

Dobrá zpráva je, že Doom Patrol nechutná jako další DC sračka a že má velký potenciál. Účast třeba Daltona je pecka, postavy jsou taky vcelku v poho...i když udělat z jedné z nich gaye... . Scénář vypadá i včetně komentovaného slova solidně, takže jupí! Prvních dvacet minut bylo fajn, pak tam byla taková podivná scénáristická pauza a konec byl podivný. Nicméně, má pozornost je upoutána, jistě zkusím pár dalších epizod. ()

Lenka.Vilka

Naprosto dokonalý pilot! Je tam všechno. Parta debilů, přestože jsou vlastně lidi se superschopnostma, je to vlastně i vtipné, pár hodně zapamatovatelných momentů, a celý příjemně koukatelný. A vypravěč snů :D Těším se, co bude dál? Moc... ()

geklon

Úplně jinde. Superhrdinové trošku jinak. Předloha o týmu nechtěných mutantů vedeným šaramantním kryplem, se zdá jako obšlehlá, ale věřte, že tohle starší než xmeni. Závěr slabší, ale atmoška, cast i muzika skvělý. Trošku mě tam nebaví ten Dalton, ale věřím, že si to sedne. ()

JamesSi

Upřímně mi to přišlo jako "natočili jsme pilot, ale je to málo vtipný, tak jsme v postprodukci přidali frkový voiceover jako z Deadpoola". A pro mě to bylo celkem otravný. ()

Illy

První díl...pecka! Je to zábavné, je to vtipné a je to divné. Je to prostě jiné než jsme u klasických komiksovek zvyklí. Nečekané překvapení. ()

Jason.Cruger

Na Doom Patrol som sa dlho moc tešil, prvý diel bol dosť fresh, uvidíme čo ďalej, niekedy mi niektoré scény ktoré majú byť vážnejšie prídu až grotestné, ale to je možno zámer. Zatiaľ 5* ()

Olík

Klasická představovačka ne zcela standardních DC superhrdinů. Tenhle je takový a takový a tahle je taková a taková – tenhle má za sebou tento příběh a tahle zase tento. Na první dobrou mi úplně nesedl styl vypravování, ale zbytek ukáže až čas. ()

dalziel

Teda, ten pilot zatiaľ nič moc.Ale tak isto som to mal aj s Penny Dreadful a potom som sa nemohol od nej odrhnúť.Ako vrevel slepý hluchému: Uvidíme.Rozodne sú postavy zaujímavé,takže potencial tu je. ()

Hellierer

Pilot rozhodně upoutal pozornost a vypadá to, že se můžeme těšit na docela neotřelý komiks. Největším záporem tak jsou především brutálně podvyživené triky, občas vypadajíc neskutečně komicky. Nicméně na další díly se určitě kouknu a na Tudyka v záporné roli jsem nesmírně zvědav. ()

ER

Seriálová tvorba opět ukazuje limity svých možností. Mentálně propracovaný Doom Patrol se pouští do vážných vod nevážně s neuvěřitelným citem pro ironii a fantazii.Po 6 ti epizodách spokojenost. ()

brasek odpad!

Absolútne primitívne. V pilotnom diely nám filmári predstavujú svojich superhrdinov, ale celé to nemá hlavu ani pätu, príbeh poskladaný z mini príbehov nebaví. Superhrdinovia sú skôr trápni a celkový dojem je špatný, seriál je vhodný iba pre nevyzretých adolescentov za podmienky vystrihnutia porno scény. ()