Mandalorián - Season 1 (2019) (séria)

Kapitola 3: Hriech (S01E03)

(epizóda)
  • Česko Kapitola 3: Hřích (viac)

Mandalorián sa unavený z boja vracia k svojmu klientovi, aby si prevzal odmenu a vyliečil si rany. Veci sa však skomplikujú a z toho, čo mala byť jednoduchá zákazka, sa vyvinie oveľa nebezpečnejšia situácia, než by ktokoľvek čakal. (Disney+)

universal

Technické okénko. Jak ty lodě přistávají kolmo k zemí, když motory mají vodorovně. U letadel s kolmým startem, se vždy otáčejí skoro kolmo k zemi. Asi využívají antihmotu. To samé s tím levitujícím kočárkem. A druhá věc, když Mandalorian chce vrátit kuličku na páku, šroubuje s ní opačně, jako by tam levý závit. Ale na konci dílu, když ji vyšroubovává, tak už to dělá správně. Takže je tam pravý závit. To znamená, že předtím, by tam ta kulička nedržela a vypadla mu. Je divné, že si tak zdatný technik, který v předchozím díle, jen s jedním dělníkem s tváří psa, postavil skoro celou loď sám, si plete, levou a pravou stranu závitu. Asi je to herec, co neměl doma Merkur. Jinak dějově OK, 9/10 Fandil jsem mu. ()

cyphercz

Co mi na tomto díle nejvíc vadí je fakt, že Mandalorian nemá sebemenší problém chladnokrevně zabít 10 mírumilovných Jawů co jeho jenom "taserovali" svými elektropuškami, nebo chladnokrevně kuchnout nožíkem na houby space bizona co jen chránil svého nenarozeného potomka, ale kvůli baby Yodovi se najednou celej emocionálně sesype a je skoro zabit (kdyby nezasáhla deus ex machina) i s tím svým roztomiloučkým kamarádem, který je hlavním důvodem proč tomu většina lidí dává plnej počet... jsem zvědavej kam se to bude dál vyvíjet. ()

Sany33

Príbeh: Mando doručí zásielku a za utŕžený proviant si nechá ukuť kyris. Niečo sa v ňom ale pohne , niečo z minulosti, čo nedovolí imperiálnym zmetkom aby malého Yodu použili na pokusy. začína sa bitka s celým svetom. Prevedenie: Mne sa svet okolo Manda páči od prvej časti (čo môžete vidieť na mojom hodnotení) ale až táto časť bola ozaj gulervúca. Odkryla pohnútky hlavného hrdinu a nasadila príjemné zimomriavky pri poslednom fighte. Niečo mi hovorí, že s Landom sa asi nevidíme naposledy. 98% ()

-bad-mad-wolf-

Po třech epizodách hotovo, páč musim přiznat, že si to naprosto nepokrytě užívam! Přes všechny pindy na Disney adresu - právě tady je k vidění i pozitivní síla tohohle kolosu, páč v mainstreamových vodách můžou díky zásobě kvalitních tvůrců, haldě prachů a bezpočtu licencí tvořit mraky divácky vděčných záležitostí. Vizuál bomba, westernově psaneckej odér taky a žiši, jak mu dá na konci tu kuličku! <3 ()

drackula

V závere tejto epizódy som si povedal, že toto je presne ten moment, kedy som sa do tohto seriálu zamiloval. Čistokrvnejší western som už dlho nevidel. Zápletka ako z Johna Wicka, ale šlapalo to náramne. Dokonca som si povedal, že Stormtrooperi konečne nie sú úplné trubky. Mandaloriani sú úplne top a po dlhšej dobe si Star Wars opäť nesmierne užívam. This is the Way! 100% Disney plus ()

• Když se Mandalorian vrací pro dítě, tak urve kouli z tyče, která vyjíždí u dveří. Při odchodu ale koule na tyči visí. (Duoscop)
  • Jeden z nájemných lovců Greefa Kargy (Carl Weathers) je z rasy Zabrak, stejné rasy jako Darth Maul. (NiWi)