Jaromír Bosák má své oblíbené křeslo, které ho provází vlastně celý jeho život. V dětství na něm jezdil jako na motorce, poté v něm hltal knihy a nyní mu bude asistovat i v jeho nové talk-show s příznačným názvem Ušák. (Česká televize)

Chajimwitz odpad!

Samolibý a rádobyvtipný blb Jaromír Bosák už mě řadu let svými přihlouplými vtípky a svým způsobem komentování odrazuje ke sledování zajímavých fotbalových přenosů.Naštěstí žijeme v době,kdy si můžu ten samý zápas v klidu pustit na nějakém zahraničním kanále,přinejhoším na live -streamu a přitom být ušetřen od trapných a stupidních průpovídek tohoto havlobolševického podržtašky.Nyní jsem narazil na nové,pofidérní stanici TV Seznam na tento pořad,který si sám moderuje a musím konstatovat,že je to řádná sračka,odpovídající úrovni J.Bosáka. ()

topi80

Jakožto člověk, který se rozhodně nemůže pochlubit tím, že by neměl vady řeči, bych měl mít asi pochopení. Jenže Jaromír Bosák je opravdu extrém. Je docela tristní, když hosté, kteří se mluveným slovem neživí, mají kvalitnější a kultivovanější mluvený projev než moderátor. Pořad je, jak je u Seznamu zvykem, tradičně mizerně nazvučený a trpí všemi tradičními neduhy. ()

Ellmariachi

JB už dávno není tím nedotknutelným a všemi oblíbeným komentátorem. Někdy mám i já chuť vypnout zvuk. Na druhou stranu je to přes všechny námitky velký profesionál. Což dokazuje především svými vědomostmi. Navíc v něj mají jeho hosté očividně důvěru a často odpoví i na nepříjemnou otázku. Fajn pořad, který sleduji jen se sportovními hosty. 70 procent. ()

papilon395

Talk show, která už se přehoupla přes 100 pokračování. Objevila jsem teprve nedávno a přehlížela s pocitem, že je to čistě sportovně zaměřené. Ale Jaromír Bosák zve i další hosty z řad herců, zpěváků a jiných známých tváří, takže jsem se chytila. Formát je jednoduchý, poměrně krátký, zahájený domácím úkolem pozvaného. Z rozhovoru dýchá příjemná otevřená atmosféra. Asi to křeslo bude kouzelné. ()

fabecc1222

Původně jsem byl na 3*, ale po shlédnutí většího množství dílů zvyšuju hodnocení na 4*. Je vidět, že Míru Bosáka baví zpovídat hosty poměrně důstojným způsobem, a nijak do nich nerýpá, a neslovíčkaří s nimi. Na jednu stranu tomu prospívá, že si to Bosák dělá všechno sám, což je vidět hlavně u výběru hostů, a díky široké paletě známostí se mu povede dostat do TV i lidi, kteří do těchto typů pořadů zas tak často nechodí. Na druhou stranu je díky nezapojení dalších tvůrců poznamenána technická stránka, ale co už, to není to nejdůležitější. ()

• Při natáčení prvního dílu s historicky nejlepším střelcem české fotbalové reprezentace Janem Kollerem přišel náhle výpadek kamery, do které šel zvuk, který následně musel Jaromír Bosák stahovat z foťáku a malého mikrofonu, navíc musel dělat trojí záběr z jedné kamery. To se podepsalo na kvalitě prvního dílu. [Zdroj: Deník.cz] (Pan.Antonin)