Táborový ostrov

• USA Summer Camp Island
USA, (2018–2023), 22 h 12 min (Minutáž: 10–12 min)

Tvorcovia:

Julia Pott

Oona Laurence, Julia Pott, Bobby Moynihan, Antonio Raul Corbo, Elliott Smith, Indie Nameth, Sam Lavagnino, Ramone Hamilton, Ethan Maher, Fortune Feimster (viac)

Dva nejlepší kamarádi Oscar a Ježka tráví léto na letním táboře pod vedením čarodějek, přátelí se s příšerami ze sousedství a zažívají nejrůznější magické, fantastické i mimozemské příhody. Tak vzhůru na Táborový ostrov! (Česká televize)

Recenzie používateľa Víteček k tomuto seriálu (3)

Táborový ostrov (2018)

Jasně, je to celkem dětské, ale je to zábavné a i dospělého to dokáže celkem pobavit. Většina postav je sympatická a prakticky všechny působí jako zajímavé osobnosti. Celé se to nese obecně v takovém pozitivnějším duchu a zároveň mám pocit, že to neučí špatné návyky a nabízí to dětem dobré a netoxické vzorce chování. Největší výtku bych měl asi vůči animaci, která je sice specifická a zajímavá, ale osobně mě příliš nepřesvědčila. 1* za mluvící párky na grilu, 1* za vlka, který se změnil, 1* za pyžamo, nejpohlednějšího člena skupiny a 1* za drsné stromy. 75 % ()

Série 2 (2020) (S02)

V podstatě stejně kvalitní jako první řada, jen drobná výhrada vůči některým dílům, kde postavy vypadají o dost hůř než ve zbytku. Nevím proč, ale bylo to v několika případech docela znatelné. ()

Série 3 (2020) (S03)

Jinak pojatá řada. Pro mě to není způsob zpracování, který bych zde preferoval, ale nevadí mi, když se to pokouší o změnu. Linie Pudly a Krále byla taková slabší, ale rozhodně ne hrozná, zbylé dvě pořád slušné. ()