Vlak Nekonečna - Book 3 – Cult of the Conductor

(séria)

CzechIvan125

Od druhé season které bych dal tak 3.5 hvězdičky tohle byl velký skok, každá postava měla vlastní character development i když mě trochu vadilo vyvrcholení Simonova arcu, jak u první série je tu spousta emotivních schvilek ktére bud zahřejí u srdce nebo nechají téct nám slzy z očí, také se mi líbilo jak se takzvaně objasnili backstories postav z bývalích sérií, overall skvělá season ()

JamesSi

Bacha menší spoilery: Za mě asi zatím nejlepší řada. Netušil jsem, že zrovna série zabývající se skupinou Aphex bude zrovna tak zajímavá. Je to o fanatismu a překvapivě docela odvážné. Několik postav si tam vytvoří vlastní nepřítele s kterými nepočítali. Amélie stvořila Grace a Grace si vychovala svého pohůnka Simona, který byl nakonec drsnější než ona samotná. Původně, protože ji bral jako vzor, později protože ji bral jako zrádkyni. A ty dvě smrti postav jsem nečekal. Upřímně jsem čekal jiný zvrat a to, že Hazel je dcerou Grace a Simona z budoucnosti. Což byl trochu špatný odhad. PS.: Stále bych byl ale radši, kdyby jsme dostali delší sérii Over the Garden Wall, než několik "Knih" Infinity Trainu. I přes nadávání fanoušků, že to Cartoon Network brzo utnula, tak si myslím, že alespoň Infinity Train dostal trochu šanci. Over the Garden Wall CN seškrtalo ze původních 3 sérií (navrhnutých tvůrcem Patrickem McHalem) na pouhých 18 epizod, které pak znova seškrtalo na pouhých 10. (viz Artbook) ()