Když cestující v tomto animovaném seriálu nastoupí do záhadného interdimenzionálního vlaku, musí procházet různými podivnými světy, řešit hádanky a zápasit s příšerami, aby nalezl cestu zpátky domů. (HBO Max)

PepeBalto

Tento seriál jsem na 4x po sériích zhltl. Výtečná mnohoúrovňová a multigenerační zábava s příjemně krátkými díly. Každá série stojí sama za sebe, ale je lepší je sledovat postupně. Animace a šílené světy každého z vagónů mají Adventure Time vibe a vcelku se to autorům daří. :)  Jenom poslední série byla IMHO lehce slabší jak dějem, tak animací (dost postav se opakovalo skrze díly a trochu to evokovalo fakt, že autorům dochází nápady na šílené originální postavy).  Rozhodně si to dejte. ;) ()

SonGokussj

Infinity train začíná velmi... Zmateně. Pak je tam předtavena nějaká bílá koule, poté dokonce i mluvící pes, člověk se nechytá. Ale jak to od čtvrté episody pokračuje dál a dál, příběh se uceluje, postavy začínají být zajímavé a člověku dojde, že to není úplně stupidní snímek o náhodných věcech... Woof woof 82 % ()

noriaki

Kdesi v jiné realitě se řítí vyprahlou pustinou nekonečný vlak. Každý vagón obsahuje svébytný svět s vlastními pravidly a podivnými obyvateli. Nad jejich osudy bdí záhadný Strojvůdce, který má ovšem své skryté plány. Infinity Train mi připomíná polozapomenutý, ale svého času oblíbený seriál Odyssea. Má přesně stejnou atmosféru tajemna, temnoty a lákavosti. Odyssea ovšem neměla jeho smysl pro humor. Ten seriálu občas škodí, občas pomáhá. Některé vtípky jsou totiž povedené, ale děj mnohem víc těží z vážných okamžiků. ()