Stacey je detektiv specializující se na případy unesených dětí. Kvůli poslednímu případu však trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Krátce po návratu do práce je její dcera unesena. I když je Stacey emocionálně na dně, je stále špičkou v oboru. Podaří se jí zachránit dceru ze spárů psychicky nemocného únosce...? Stacey je se svým parťákem detektivem Garciou v opuštěné továrně a pátrají po unesené dívce. Po chvíli najdou pachatele, který po nich začne střílet. Garcia si vymkne koleno, a tak je vše na Stacey. Pachatel však drží dívku pod krkem a míří na ni pistolí. Stacey ho přemlouvá, aby dívku pustil. Ve chvíli, kdy na dívku pachatel zamíří, Stacey se s křikem probudí. Začne plakat, že dívku chtěla zachránit, a její manžel ji uklidňuje. Tento sen Stacey pronásleduje již nějakou dobu. Je to vzpomínka na nepovedený případ, kdy zemřela mladá dívka, a Stacey si to dává za vinu. Dokonce kvůli tomu na nějaký čas odešla z práce a dochází k psychiatrovi. Mezitím je Martha Dixelová po pěti letech propuštěna z věznice za vzorné chování. Do vězení se dostala poté, co zabila muže, který v opilosti naboural auto, v němž seděl její muž a dcera Anna, a ti srážku nepřežili. Stacey se rozhodne, že se vrátí do práce. Všichni ji nadšeně přivítají, až na detektiva Barkera. Martha si hledá práci. Když však odchází z pracovního pohovoru, srazí ji dodávka. Martha je otřesená a dezorientovaná. Řidič jí řekne, aby se posadila do jeho auta, a Martha s ním odjede. Zamíří do svého bývalého domu, kde však narazí na ženu, která tvrdí, že si dům se svým mužem již nějakou dobu pronajímá. Martha je zmatená a vydá se hledat svou dceru. Mezitím Sarah, dcera Stacey, jede s kamarádkou na grilování. Tam se jde s jedním z chlapců projít, když ji zahlédne Martha. Běží za ní a s pistolí v ruce jí přikáže, aby si nasedla do dodávky. Oslovuje ji Anno, ale když se jí Sarah snaží vysvětlit, že Anna není, a volá policii, Martha jí rozbije telefon.
Stacey se dozví, co se stalo, a chce na případu pracovat. Velitel to povolí, ale pověří detektiva Barkera, aby na ni dohlížel. Mezitím se Martha snaží najít manžela. Nakonec se rozhodne, že spolu se svou „dcerou“ odjedou na chatu. Potřebuje natankovat, a tak zastaví na benzínce. Obsluha si po jejím odjezdu všimne, že je Martha hledaná, a nahlásí to policii. Když s mladíkem z benzínky potom Stacey mluví, dozví se, že dívku sice v autě neviděl, ale Martha si chtěla objednat horkou čokoládu. Proto všichni předpokládají, že je Sarah stále naživu. Sarah se snaží Martě vysvětlit, že není její dcera. To ji tak rozruší, že Sarah zalepí pusu. Za nějakou dobu potom zastaví na odlehlém místě, rozváže jí nohy a posadí ji o kus dál v lese. Řekne jí, že pokud s ní nechce být, ať odejde. Sarah se snaží uniknout, ale Martha ji chytí a začne objímat. Myslí si, že Sarah běžela zpět za ní, a řekne jí, že ji jen chtěla trochu vystrašit. Sarah pochopí, že je Martha psychicky nemocná, a začne předstírat, že je opravdu Anna. Později se dodávku snaží zastavit mladý policista. Chce, aby vystoupila z vozu a lehla si na zem, ale ona ho zastřelí. Následně opět zastaví na benzínové pumpě, kde Anna předstírá, že jde na WC. Snaží se uprchnout, ale nemůže najít žádné okno, ani odemčené dveře. Proto se vrátí zpět k Martě a poprosí ji, zda si může koupit sodovku. Martha vyhrožuje pokladní zbraní a chce její auto. V autě Sarah vypije celou láhev sodovky a řekne, že potřebuje znovu na toaletu. Martha jí zastaví na odlehlém místě. Sarah jde za odstavený nákladní vůz, kde najde kámen. Martha na ni volá, a když se Sarah neozývá, jde ji hledat. Když ji Sarah uvidí, uhodí ji kamenem do hlavy a běží k autu. Snaží se nastartovat, ale Martha má klíčky u sebe, a tak se jí nepodaří uniknout. (TV Prima)

Vabr

Nesmyslná logika. Policistku, která se 3 měsíce psychicky léčí nasadí (nebo spíš ona se tam procpala) na případ její pohřešované dcery, kterou unesla bláznivá ženská, avšak bláznivá dříve nebyla, protože její testy ve vězení byly naprosto v pořádku. Důvod toho, proč se z ní najednou po propuštění stal magor možná neuhodnete, ale mně se to podařilo. Dělal jsem si srandu, že to je kvůli jednomu důvodu, a on to fakt byl! Bylo to tak směšný, že jsem se začal smát, že jsem ten hloupej důvod uhodl. A přesto, že je matka pohřešované dívky pracuje na tom případu a v práci je celkem agresivní, tak v práci furt setrvává. Až někde u konce musí odevzdat odznak a zbraň a nastane klišé, že se jí jako kouzlem podaří najít dceru a zachránit ji. Dcera a její chování je občas dost hloupý. Bláznivá ženská ji nechá na chvíli samotnou v lese a odejde a holka namísto toho, aby utíkala do lesů, se rozběhne směrem přímo k únoskyni. Nebo když s ní únoskyně zastaví v lesích, protože holka ,,musí'' na záchod, tak ne, že by se za chvíli rozeběhla opět do lesů. Namísto toho, se pokusí pachatelku udeřit kamenem do hlavy! Wtf. Tak má být po*raná strachy a ne se po ní ohánět s nějakým šutrem. To mě dostalo, kde najednou vzala tolik odvahy. Je to dost nereálný. VYHODNOCENÍ: DALŠÍ RÁDOBY FEMINISTICKÝ FILM, KDE SI ŽENA S MANŽELEM PROHODILI ROLE ()