Nekontrolovatelná náklonnost

• Južná Kórea Hamburo aeteuthage (viac)

Pořád se ještě nepřenesli přes svůj bolestivý rozchod. O několik let později se setkávají jako známý herec a producentka dokumentárních filmů. (Netflix)

kubka4

Asi jsem příliš nekritický, protože se moje hodnocení natolik liší od většiny ostatních... Jako fanoušek Suzy, Woo Bina i Lim Joo Eun jsem si nemohl tenhle seriál nechat ujít. Neskutečný start a nepřestávající nával emočních scén, to asi vystihuje tohle drama. Pro někoho příliš negativní a depresivní, ale na druhou stranu to také bylo velice realistické. Obzvlášť konec si na nic nehrál a zůstal věrný realističnosti, i když za cenu velice smutného a pro někoho nestravitelného zakončení. Ano, není to pro každého... Kdo nemá rád tragédie a preferuje happyendy, tak ten ať se tomuto drama raději obloukem vyhne. Sám za sebe můžu říct, že jsem velice spokojen. - 90 % ()

ainny

Začátek výborný, ale po pár dílech se dostavilo ničím neředěné citové vydírání. To by mi až tak nevadilo, ale tady se k tomu přidala nuda, stále se opakující situace a děj se neposunoval nikam dál. Autorce, která si tak libuje v podobných tématech, bych doporučila lektora pozitivního myšlení. Seriál jsem zapíchla u dvanáctého dílu. Jednoznačně zklamání roku. Ty hvězdy, které dám, jsou pro Woo-bina a Suzy, i když ani oni to svými skvělými výkony zachránit nemohli. ()

lioncel

„Skvělé herecké výkony Im Joo Eun a Suzy .. Soundtrack je nádherný (tohle nemá prostě chybu: https://www.youtube.com/watch?v=0W_0PelModw&list=PLJ7BioYhVqnT_StAnrsS-NXuP7MgijJq4 = jeden z Nejlepších songů / kat. Dorama) .. Záběry kamery mi občas přišly až kouzelné … Hlavní zápletka je krásná .. Závěr byl dojímavý a realistický. Nakonec je to tragická drama. Nemůže všechno končit šťastně. Ani v životě to tak nechodí“… ()

Ivuse

Tak tohle bylo moje žánrové šlápnutí vedle, mé hodnocení sestává čistě z osobního vkusu, takže mě neberte moc vážně. :) Pokud máte rádi dobrovolné sebetrýznění, tak jen do toho, tady si přijdete na své. Seriály o pomstě mi nijak nevadí, ale těžké melodrama, kde se útočí na divákovy city fakt nemusím. Začátek mě bavil, ale jakmile jsem pochopila, že tady se zázrak konat nebude, hlavní hrdina neskončí dobře a všichni vybrečí potoky slz, tak mě to bavit přestávalo. Vyhýbám se tragickým příběhům, takže si nemůžu pomoct. Herecké obsazení a samotní herci jsou skvělí, v tomhle ohledu nemám jedinou výtku. Soundtrack nádherný a záběry kamery mi občas přišly kouzelné, ale vážně mi to bohatě stačilo jednou. ()

warha

Koukám, že zase proti projdu a hodnotím seriál vysoko. Nevidím důvod proč ne. Mínus hvězdičku za to, že se tady šťastného konce nedočkáme. Do posledního dílu, do poslední minuty jsem doufal, že se stane zázrak, ale ne. Z komedie se nakonec stala drama. Možná to tak má být, život neskončí vždycky happy endem. Musím pochválit autory, že nenechali otevřené konce u vedlejších příběhů. Tak snad jen: „Nechci umřít, tak mě nech žít!...Všichni, které miluju jsou tady. Teprve jsme začínali být šťastní, proč musím umřít?“ ()