Reklama

Reklama

Dokázaná nevina

(seriál)
  • Česko Stíny spravedlnosti (viac)
Trailer
Krimi / Dráma
USA, 2019, 9 h 32 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvorcovia:

David Elliot

Hudba:

Bear McCreary

Hrajú:

Catherine Lidstone, Rachelle Lefevre, Riley Smith, Vincent Kartheiser, Russell Hornsby, Nikki M. James, Kelsey Grammer, David Alpay (viac)
(ďalšie profesie)

Epizódy(13)

Obsahy(1)

Obhajkyňa Madeline Scottová je neúnavná, neústupná a nezdolná. Zároveň je nedocenená a často býva podceňovaná. Vedie vlastnú malú právnickú firmu a túži po spravodlivosti. Nikto si nevie predstaviť lepšie než ona, aké to je oslobodiť nevinného človeka a dokázať jeho nevinu. V 18-tich rokoch ju spoločne s bratom Levim neprávom obvinili z vraždy. Stala sa hlavnou aktérkou výnimočného súdneho procesu a obeťou posadnutosti médií túžiacich po senzáciách. Madeline vedie firmu spolu s Easym Boudreauem, ktorý jej pred desiatimi rokmi pomohol očistiť meno. V ich tíme pracuje aj vyšetrovateľ Bodie Quick a hovorkyňa Violet Priceová, ktorá sa vo vlastnom programe zameranom na skutočné zločiny venuje každému aktuálnemu prípadu. Hoci väčšina ľudí považuje Madeline za statočnú hrdinku a nešťastnú obeť justičného systému, pre svoju neústupnosť si stihla už urobiť mnoho nebezpečných nepriateľov. Najvplyvnejším z nich je štátny zástupca Gore Bellows, ktorý ju kedysi poslal za mreže a stále si myslí, že je vinná. Celý čas sa ju snaží dostať späť do väzenia. Madeline pomáha iným aj napriek tomu, že musí bojovať sama za seba a popritom vypátrať sériového vraha, za zločiny ktorého mala pykať. (TV JOJ)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (3)

pupidup 

všetky recenzie užívateľa

Velmi pekny serial, trosku jinak pojaty, zajímavé kauzy, prubezna linie resi vrazdu pritelkyne hlavne postavy. Sympaticke postavy. Rada jsem sledovala. ()

papilon395 

všetky recenzie užívateľa

Dobrá podívaná, ať už po jednotlivých dílech nebo v souvislé řadě. Svižný děj, bez zbytečného násilí. V průběhu 13 dílů sledujeme rozmanité případy pomoci neprávem odsouzeným, které jsou propojené osobním příběhem hlavní hrdinky a jejího bratra. Poučný vhled do světa současné americké justice. Efektní závěr. ()

Reklama

Galéria (144)

Reklama

Reklama