Whiskey Cavalier

• Česko Whiskey Cavalier (viac)
USA, 2019, 9 h 18 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvorcovia:

David Hemingson

Scott Foley, Lauren Cohan, Tyler James Williams, Ana Ortiz, Valerie Huber, Veronika Bellová, Daniel Rchichev, Alena Doláková, Iva Šindelková, Josh Hopkins (viac)

Hlavnými hrdinami sú agent FBI a agentka CIA, ktorí zachraňujú svet v odľahčenej akčnej novinke Whiskey Cavalier. Po emotívnom rozchode so snúbenicou priradia agenta FBI s krycím menom Whiskey Cavalier k agentke CIA Frankie Trowbridge. Spoločne vedú tím špiónov. Aj keď sa neustále o niečo doťahujú a sporia, musia spolupracovať. Sú totiž tými najlepšími v brandži a vo dvojici môžu dokázať skvelé veci. Zaujímavosťou je, že seriál sa natáčal u našich českých susedov v Prahe. (TV Markíza)

bearmeedek

Myslím, že čtyři díly, které jsem viděl, bohatě stačí k ohodnocení. Dál to bude určitě naprosto stejné. Tak tedy jde o špionskou jednotku, složenou z rozdílných lidí, a ta jednotka plní "náročné" mise po známých městech Evropy. Velkou část zábavy má dělat špičkování dvou hlavních agentů (on a ona). Ale vůbec celý seriál je postaven na velké humorné nadsázce a jde prostě o hodně odlehčenou zábavu pro chvilky, kdy se nechce trávit nic plnotučného. Chvályhodné bylo, že začali Prahou. A pokud jde o přímé akce, tak ty jsou podány vážné a na slušné úrovni. ()

Yardak

Příběhově jednoduchý akčně-komediální seriál, který jistě autoři nemysleli úplně vážně. Jedná se opravdu o americkou oddechovku s evropskými lokacemi a s poměrně zdařilou ústřední dvojicí. Kdyby se to ale nenatáčelo u nás, tak tu 4 hvězdu asi nedám. ()

MoiJe

Pri prvom pozeraní som sa dostala niekde po tretí diel, no ako je teraz seriálovo hrozná uhorková sezóna, nakoniec som to ešte rada dopozerala. Naivné a priehľadné príbehy, postavy, ktoré si časom človek do istej miery obľúbi, zbrane, vzájomné doberanie sa postáv a české lokácie na každom kroku. Nenáročné tv jednohubky. ()

JohnCZ

Zcela průměrný oddychový velmi levný komediálně-akční seriál, který mi ohromně připomínal (zbytečně podceňovaný) remake MacGyvera. Tým jako rodina, naivní epizodické zápletky, i kvůli všudypřítomnému pubertalnímu humoru nulová uvěřitelnost postav, které mají do profesionálních agentů tajných agentur opravdu hodně daleko. Vyvažuje to ale zase pohodová atmosféra, skvělá Lauren Cohan a celkově charakterově vcelku sympatické postavy, svižné nenáročné tempo a takový ten pocit, že nakonec vždycky všechno dobře dopadne. Seriál má místy dost problém vyvážit onu komediální stránku, která minimálně v první polovině série působí strašně nuceně. A ač je to mírně křečovité až do konce, postupně si chemie v týmu sedne a neustále špičkování začne fungovat o poznání lépe. Velkou výhodou Whiskey Cavalier je každopádně Praha. Seriál se natáčel téměř celý u nás, makala na něm hromada Čechů a kromě dvou dílů, které se v Praze skutečně odehrávají, tu naše hlavní město supluje polovinu Evropy. Ať už v seriálu vidíte Paříž, Řím nebo Kyiv (a minimálně v jedné scéně i Connecticut), vždycky jsou to ve finále pražské lokace, popř. nějaká města a vesnice v okolí (byť občas se špetkou CGI). A jestli mě ale něco hodně pobavilo, tak to byla bitka s českými vojáky za zpěvu Karla Gotta v posledním díle. ()

Lukoboss

Tolik vynucených rádoby vtipů a tlačení na pilu za každou cenu jsem už dlouho neviděl. Mezi ústřední dvojicí není žádná chemie, vůbec jim to nefunguje. Rozhodně se u toho nebavím, jakoby tvůrci nevěděli, jestli to má být komedie nebo kriminálka. No jo no, ne vždy se zadaří... ()

Knowho

Velmi nedoceněný, a neznámý akční komediální seriál, který se mimo jiné natáčel i u nás v Praze. Příběh začíná rozchodem hlavní postavy Willa (Whiskey Cavalier) a jeho přítelkyně. Následně potkává agentku Frankie Trowbridge, a spolu vedou tým dalších špionů. Ačkoliv je celý seriál nesen v komediálnějším stylu, musím uznat, že finále bylo o něco drsnější. Škoda, že se seriál nedočká druhé série. Obzvlášť potom cliffhangeru. 8/10 ()

wesi96

6/10. Rozhodně se nejedná o nic šokujícího, ale kolikrát mě to pobavilo. Whiskey Cavalier je takové typické béčko na pobavení při dlouhé chvíli. Postavy ujdou, ale nejvíce jsem měl problém s hlavním představitelem ze začátku. Lauren nezklamala samozřejmě. Jinak Love Me Again na začátku se mi celkem líbí a taky epizoda se Sung Kangem. Mezi nejlepší epizody patří podle mě 5. a 13. a zbytek je takový nadprůměr až průměr. Druhou sérii bych i uvítal, ale bohužel. ()

Mamlas odpad!

Čtvrtý díl byl můj poslední. Tohle nedávám. 80% stopáže jsou blbé kecy a zbytek trapná akce. A nebudu tomu dávat hvězdu jen proto, že to natáčeli i u nás, když je to jen taková nezábavná užvatlaná hovadina s pár nezajímavýma nonamemama. ()

jprmusic

Dost příšerný. Takový shluk nesympatických lidí (s výjimkou Lauren Cohan), dementního hlavního hrdiny a přiblblýho scénáře abys pohledal. Opravdu ukrutně bolestivé. ()

mcamino

Seriál z prostředí, které mě hodně bere. Sympatické postavy, rozvíjející se příběh, i když dost laciný. Jednotlivé díly jako přes kopírák. Přesto jsem se na seriál rád díval a klidně bych uvítal druhou sérii. ()

Bituminous odpad!

Hory ve Vidni? Vlak ceskych drah, ktery jede z Beloruska do Francie? ..tolik failu, spatne obsazeni, otresny scenar, otresny napad.... a kvuli tomuhle odesla Lauren z Walking Dead, vazne?! Uplne zbytecny zabijak casu. Dva dily,.. dal uz nemam silu, ani kvuli Lauren... ()

Tvůrci milují Kongresové centrum Praha

Tvůrci milují Kongresové centrum Praha

09.12.2019

Že je Praha lákadlem pro filmové štáby, již dlouho není tajemstvím. Nehledě na krásu města, jsou to ale také šikovné týmy, na které se přijíždějící producenti mohou spolehnout. Díky českému… (viac)