Chenová pomáha Tamare napísať školskú esej o policajnej práci. Bradford sa stará o bezpečnosť na kongrese Kalifornskej asociácie tajných agentov, ktorý sa koná vo veľkom hoteli. Chenová si vyskúša prácu tajných agentov na vlastnej koži a veľmi sa jej zapáči. West je späť v práci a nastupuje do služby v policajnom komunitnom centre s dôstojníkom Smittym. Na podujatí sa zoznámi s Youngom, mladým policajtom, ktorý jazdí na koni. Nolan sa vracia do školy, aby sa stal výcvikovým dôstojníkom, ale má dilemu, či sa prizná, že je policajt. (TV JOJ)

EricNor

To je tak strašný. Kázání, kázání, kázání, menšiny, ženy, BLM. Co se to kurva stalo s mým seriálem? Ženy jsou nejlepší - i nejlepší policistky, muži, zvláště bílí muži jsou maximálně průměrní. Ženy vychvalují ženský přístup k případům a přitom se víceméně chovají jak chlapy. Následují SPOILERY: Další zajímavost je - a platí to téměř pro celou sérii, že všichni zločinci jsou běloši nebo v tomto případě asiati - ono by to asi uráželo černochy. V černé čtvrti někdo napadne černocha, ale je to kupodivu běloch, který tam bydlí a na rozdíl od těch všech skvělých, uhlazených černochů, kteří se vzorně starají o rodinu a v pracovní době jsou všichni doma, je to špinavé prase(opravdu). Scénář je tentokrát hodně špatný(totální béčko), hlavně co se týká linie s tajnou operací, kde všichni hrají vážně špatně a dialogy jsou klišé na druhou. Když si uvědomím, že krátce předtím Nolan s Harperovu zatkli chlapa, co předstíral, že je tajný polda, kvůli tomu, že se choval jak ve filmu, tak při následné tajné operaci se holky chovají jak ve špatném filmu a nic se neděje. Skoro mám pocit, že to tvůrci dělají schválně a snaží se o jakýsi absurdní humor, který postřehne jen pozorný divák. ()

Kuchna

Souhlasím s EriCnor, menšiny jsou nej a ostatní jsou, homofobní rasistický antifeministický dementi jste hetero a nebo bílej, tak je to špatně. Být policajt je špatně, být bílý je špatně. Ta pohoda klídek předchozích sérií mi strašně chybí.. ()

• Během scény, kdy Bradford (Eric Winter) dává Chen (Melissa O'Neil) do auta v poutech, jsou dveře na druhé straně otevřené. Nicméně v následující scéně jsou již zavřené. (Pito126)