Volání přivede Adriana s Grace na most. Adrian pak s Calem prožije další společné volání, které je celé o třech děsivých postavách. (Netflix)

Nevka

Ten zvrat s Jaredem jim moc nežeru, ale budiž. Znovu se kvůli tomu na minulé epizody dívat nebudu. Nicméně mi to přišlo trochu divné - vzhledem k chování postav v minulých dílech. Jsem zvědavý, jak se vyvine démonická linka, kterou nám tvůrci naznačili už v první sérii. ()

Anderton

Tvorcovia prichádzajú s ďalšou teóriou, o čom by celý Manifest mohol byť a popravde sa mi tento temný scenár udalostí celkom páči. Course Deviation pracuje aj s hororovými prvkami, ktoré taktiež seriálu raz za čas prospievajú. Navyše sa uzavrie pomerne komplikovaná dejová línia na polícii a s teroristami, takže je aj v desine skutočne na čo sa pozerať. Až má človek dojem, že seriál speje k úplnému koncu, i keď to tak nie je. ()

• V 8. minutě, když se Michaela (Melissa Roxburgh) vrací ve svých vzpomínkách, můžeme slyšet skladbu „More Than Words“ od americké kapely Extreme, která vyšla na jejich albu „Pornograffitti“ z roku 1990. (Trajektt)