Šťastný Max je pripravený na nový vzťah, Helenine plány do budúcna ho ale robia značne náročným, a navyše komplikujú aj Maxovu prácu riaditeľa. Leyla začína rezidentúru v New Amsterdame. Jej vzťah s Lauren možno nepôjde dokopy s faktom, že Lauren je Leylina nadriadená. Floyd sa ocitol medzi dvoma mlynskými kameňmi v podobe nového šéfa a jeho manželky, s ktorou sa zaplietol. V nemocnici dôjde k požiaru. Max žiada Iggyho, ktorý namiesto prijímania nových pacientov prevzal patronát nad novými rezidentmi, aby urobil psychologický profil podpaľača. Iggy je tak nútený vyhľadať skoršiu pacientku, ktorej sa desí, pretože sa mu ľahko dokáže dostať pod kožu. (TV Markíza)

Axident

Když jsem viděl před pěti lety první sérii, dost mě sedla a líbila. Teď jsem si chtěl zkusit sérii třetí, ale roušky a covid v úvodu prvního dílu mě spolehlivě odradily, děkuji, nechci, zkusil jsem tedy první díl šérie čtvrté, že se jistě scénáristé z přešlapu poučili, ale ouha, je to žalostně zoufalé a scénáristicky dokonce příšerné až trapné. Škoda. Zkusím ještě díl, ale nevím, nevím. To už snad i devátá (dál jsem se dostával těžko) sezóna ER byla méně hrozná, a že byla hrozná. ()