Zatímco novinářka Lois Lane z Daily Planet provádí rozhovor se Supermanem o jeho původu a poslání, tak jeho úhlavní nepřítel Lex Luthor spřádá své ďábelské plány – souvisí to nějak s laboratoří společnosti STAR? Mezitím dopadají do oceánu pozůstatky meteoru a trosky vesmírné lodi – národ Atlanťanů posílá na místo své hlídky, ty jsou však zničeny neznámou bytostí... (fiLLthe3DD)

pepo

Vazne to muselo mat v nazve ten megaspoiler? Animovany remake posledneho aktu BvS. Akurat krvavejsi (vratene odtrhnutej rucicky, nozicky a j hlavicky) a drsnejsi. Ale najlepsie to funguje v komornych pasazach. Kludne to mohlo mat o pol hodku navyse. Po dlhsej dobe zase paradny DC animak. Vo svojej kategorii v pohode 9/10. Ale starsi Doomsday je predsa len trochu lepsi ()

BROKEN_

Jeden z nejlepších DC animáků. Skvěle vykreslení postavy, kde i ten humor mě hodně bavil, hlavně když je na scéně Flash, tam se většinou používá humor a stojí za to. Cyborg: Můžeme schůzi přesunout na večer. Flash: To nemůžu. Večer máme nácvik večeře. Manhunter: On hraje v nějaké hře? Batman: Žení se...... tak nějak. Superman je tady naprosto výborně vykreslen, krásná ukázka je scéna když zachrání kluka a ten ho na oplátku obejme, to mi opravdu zahřálo u srdce a cítil jsem, že opravdu sleduji postavu Supermana, jelikož ve filmu Muž z oceli, to není zcela ten Superman jak ho známe, i přesto se mi ve filmu líbil, ale tady v animovaném zpracování nemám co vytknout. Za nejlepší scénu považuji tu, ve které se samotná Wonder Woman utká s Doomsdayem. Měl jsem přitom husinu, což bych u animáku nečekal. I to jak se ji zničí ten kovový cop, parádní. Film má 4 post-credit scény, takže vydržte i na titulky, myslím si, že to krásně láká na pokračování na které jsem zvědavý. DOPORUČUJI VŠEM FANOUŠKŮ DC, PECKA! P.S. Odkaz na Supermana Richarda Donnera mega potěšil. Lois: Držím tě. Superman: Ty držíš mě? Ale kdo drží tebe? :) ()

iXtr3m3

DCčkárska TOPka, nie je to síce Dark Knight Returns ani Flashpoint Paradox, tie nastavili laťku asi nedostižne, ale má to k nim svojou osudovosťou sakra blízko a mimochodom je to prvý animák, ktorý má štyri potitulkové scény. To som teda nečakal. A zaradenie sa úvodnou animáciou medzi hrané DC filmy tiež potešilo. Skvelé spracovanie, ďaleko lepšie ako All Star Superman, ten v tomto tieni vyzerá ako fakt detská variácia. Toto bolo dospelé. ()

VanTom

Nízkorozpočtová animace strádá v detailech pozadí, při chůzi či plutí krabicových aut, nicméně dynamické bitky a postavy vykresluje dobře – a o ty jde především. Citlivý náhled do nitra Supermana a jeho nejistoty ve vztahu s Lois z něj tvaruje nečekaně plastický charakter, příjemně živě se pak odvíjejí i interakce mezi členy Ligy nebo záporácké plány Lexe Luthora. Důsledkem je, že se o Supa v zoufale vyrovnaném závěrečném fightu v ulicích Metropolis skutečně bojíte a při jeho posledním, obětavém činu cítíte i patřičné emoce. ()

StanislachKo

Tieto DC animáky zväčša iba počúvam (a hlavu mám 50/50 vrazenú do krížoviek alebo tak), lebo primárne obdivujem a zbožňujem duchaplnosť dialógov a príbehu ako takého. Ale od tohto som nevedel odtrhnúť oči a fakt mi nebolo všetko jedno. A to aj napriek tomu ako tá animácia (s ohľadom na súčasné možnosti) vyzerá. Aaach, všetkým tým ukážkovým NERDOM asi začínam až príliš dobre rozumieť. ()

• V závěrečných titulcích obsahuje film 4 scény. (Puxina)