silentname

"Name: Human" je teda poriadne zlým filmom. Možno za to môže fakt, že som to pozeral v anglickej verzii, a keby som pozeral originálny turecký dabing, možno by to znelo lepšie. Ale to nemôžem posúdiť. Plusom filmu je, že tá story nemá najhoršie nápady. Niekedy by to chcelo trošku prepísať a možno by to mohlo fungovať. V niektorých častiach to ale skutočne pôsobí ako pozliepaná turecká telenovela. Ale áno, námet nie je najhorší. Niektoré hudobné čísla sú fajn, a film má aj zopár vtipnejších momentiek, ktoré ma úprimne pobavili. No potom je tu najzásadnejší problém. Alebo dva. Réžia a herecké výkony. Absolútna katastrofa. Otvorene poviem, že nikto v tomto filme nedal dobrý výkon a scénky vyzerali ako keby boli točené na prvú dobrú a nikto neriešil nič viac. Vďaka tomu všetci podávajú výkon ako keby ich posadol duch Tommyho Wiseaua a toto bolo maximum čo boli do toho schopní do toho dať. A bohužiaľ ten film nie je komický zlý, aby sa z toho dalo niečo vytrieskať. Veľa scénok je absolútne neomocionálnych a tragicky zahraných. Celý čas máte pocit, ako keby ste sa pozerali na amatérske divadlo. A to nie je niečo, čo môžem niekomu odporúčať. Je to škoda. Lebo v tom námete je potenciál na dobrý film. Ale toto je maximálne nezvládnuté. Hodnotenie: D- ()