Necrotongue

Druhá epizoda, druhé město, ale žádný posun v kvalitě. Žádné zlepšení, což je škoda, zároveň nedošlo ani k žádnému posunu níž, což mě velice těší. Tvůrci tuhle něco odvidí, támhle něco přividí, čímž mi působí nemalé problémy, protože mám při těch rozmlžených tvarech neustále pocit, že se mi zase zhoršilo vidění. Ale o to větší mám radost, když se pak ukáže, že jde jen o meziměsto. Nevím tedy, jak to bude vypadat, když (pokud) k současnému dvojměstí přibude ještě třetí do party, ale snad ten chaos nějak vydýchám. Příběh mě zatím slušně baví, jednotlivé postavy nejsou nezajímavé, dva druhy totality se taky vyvedly a jako bonus mi v druhém dílu přihodili Papriku Steen. Za mě tedy zatím spokojenost, i když si myslím, že je co zlepšovat. / Poučení: Nikdy se nevrhej do problému po zádech. ()

honajz

Sešup dolů. Jak první díl začal zajímavě, tak teď jsme ve druhém městě, na které se ti z prvního nesmějí dívat, vládne zde trochu jiná totalita a všichni jsou povinně šťastni, ale zase zde mají daleko lepší technologické vychytávky a město prosperuje. Hlavní hrdina se chová jako uřvaný debil a nebýt té emo holky, nic by nevyřešil a k vykopávkám se nedostal. Což je ostatně jediná zajímavá scéna tohoto dílu, jeskyně s vykopávkami. Jinak je tento díl přecpán retrospektivami, jak se komisař seznámil tehdy se svou ženou, která četla zakázanou literaturu a zmizela právě v tomhle druhém městě. ()