Recepčný Viktor (Daniel Fischer) má na ženy smolu. Vždy, keď sa vyberie na rande, zo záhadných príčin to skončí fiaskom. Tento raz sa však na úbohého recepčného usmeje šťastie. V hoteli sa ubytuje skupina krásnych dievčat zo súťaže Miss Universalis. Viktor okamžite pochopí, že medzi ním a jednou z missiek Mirkou (Kristína Kanátová) preskakuje nezadržateľná iskierka nevinnej lásky. Až neskôr sa ukáže, že za tým môže byť obyčajná túžba po jedle. Na dievčatá totiž dozerá prísna Heda (Zuzana Martinková), ktorá dbá o to, aby sa do ich izieb nedostala pánska návšteva a ani gram jedla, ktoré by kráskam mohlo pokaziť štíhlu líniu. (TV JOJ)

mira007

Delukse zraje jako víno a celkem dobře to šlape a je to překvapivě vtipné, ikdyž hlavním tahounem se stala postava, která mne do poloviny seriálu iritovala až se z ní stala jediná profi komediální postava - recepční Viktor v podání skvělého Daniela Fischera, který se tentokrát zakoukal do jedné z missiek Kristíny Kanátové, kterou si pamatuji z Čáry a Palacha. ()