Blažek je mrtvý a Petra (L. Krobotová) musí učinit rozhodnutí. Bude krýt Davida (C. Dobrý), Blažkova tajného informátora, nebo ne? Pokud bude věřit Blažkovým podezřením, je mezi policisty někdo, kdo donáší mafii informace. V takovém případě by odhalení Davidovy identity znamenalo konec nadějí na rozkrytí celého gangu. Petra ale v takovém případě musí postupovat proti platným policejním regulím, riskuje svoji kariéru a možná dokonce bezpečnost svých kolegů. David na druhé straně nemá na vybranou. Musí udělat to, co po něm chce policajtka, která ho kontaktovala a která představuje naději i nebezpečí zároveň. Může jí věřit? A věří ona jemu, že Blažka nezabil? Má ještě šanci se z toho všeho dostat? (Česká televize)

Gary

Když už si zvolím způsob snímání stylu "nejotravnější svatební kameraman", tak si alespoň hlídám ty stíny techniky na ksichtech herců. V prvním díle dokonce členové štábu v zrcadle jako v Trháku pana Bowfingera. To už pak není styl, ale diletantství. Scénář mě baví, promluvy do kamery naprosto zbytečný, famózní Igor Bareš! Jsem zvědavej, co bude dál, takže je to pozitivní. ()

rakovnik

Síť dodavatelsko odběratelských vztahů se nám trochu přiblížila, vztahy zhoustly. Ovšem příběh je vyprávěn táááák pomalu, že se zdá, že se občas nudí i vystupující Vietnamci. Nástin dalšího vývoje vypadá ale dost třaskavě. ()

castor

Pohřeb je zbytečně zdlouhavý, Petra pátrá dál na vlastní pěst, riskuje svou kariéru a Blažkova tajného informátora kryje („Já tady sedím a ty tady vozíš ten sajrajt?“). Světoběžník René rád spí v dodávce, protože je to dobré na páteř, a vlasy měnící Miloslav Pecháček ho hraje zatraceně dobře. Jenže já bych už čekal nějaký posun směrem nahoru. Je zřejmé, že tohle stahování fetu z oběhu přinese nějakou další oběť. Režisér Viktor Tauš kašle na ustálené televizní zvyklosti a jde si svou vlastní cestou. Uvidíme, zda to bude stačit. ()

klukluka

Jsem tím seriálem zaujat, baví mě, těším se na něj. Životné figury bojují o život. Forma mě fascinuje, žasnu, co si můžou dovolit lidi, kteří už mají něco za sebou a chtějí se odchýlit od běžných postupů. Teď mluvím hlavně o kameramanovi, ale není to sám voják v poli, někdo ho vede a další profese se tomu musí umět přizpůsobit. Enormně se mi ve své roli líbí Miloslav Pecháček. ()

LachtanShows

Největším lákadlem třetí epizody je zajisté očekávaný pohřeb Neužilovy postavy, na který se zde cílí téměř stejně citelně jako v jakémkoli americkém velkofilmu. A právě proto, kolik jsem už za svůj život viděl dojemných i nepříliš zdařilých loučení mě tahle linka v seriálu, který měl primárně cílit na problematiku vietnamské drogové mafie na našem území, moc nevzala. Jsem zvědavý, co se bude nadále vrbit ze vztahu postav Krobotové a Dobrého. ()