Sever

Česko, 2019, 5 h 39 min (Minutáž: 55–58 min)

Scenár:

Václav Hašek

Kamera:

Jan Šuster

Hudba:

Michal Rataj

Jiří Mádl, Eliška Křenková, Robert Řasa, Štěpán Benoni, Aleš Bílík, Martin Havelka, Jan Novotný, Martin Pechlát, Jacob Erftemeijer, Jan Komínek (viac)

Šestidílný seriál bude příběhem nadějného kriminalisty, který věří ve spravedlnost a čest, tudíž nezůstane lhostejný ke korupci svých nadřízených. Za to je ale následně potrestán a z vyšetřovatele se tak stává vyšetřovaný. Dramatická série vychází z atraktivního prostředí policie, s několika liniemi a překvapivými zvraty, které umožňují poznat způsob fungování nejsilnější státní mocenské organizace ve všech jejích složkách, jejich propojení i soupeření. (Česká televize)

Recenzie používateľa TETŘEF k tomuto seriálu (2)

Otevřená válka (2019) (E04)

Pozvolně ale s jistotou se to rozpadá. Příchod elitního nemluvného snipera na scénu jako deus-ex opepření už takhle rozverné a trochu sci-fi příběhu o solárech v krajině, kde nikdy nesvítí slunce..."takhle to tady chodí", ošívají se postavy tak často až to začne znít jako "hele potřebovali jsme, aby se dělo tohle tak jsme si všechno k tomu nahnuli". Na postavě Petra Svobody bylo nejvíc na začátku zajímavá ta proměna "úřad - policajt", ale zůstala úplně v pozadí a brzy spadla do kolejí "čestný mezi špinavými", které neumí nijak ozvláštnit...až na tichého snipera a všechyn ty náhody okolo. Hups. ()

Justice (2019) (E05)

Hehe. ()

Zemřel herec Martin Havelka

Zemřel herec Martin Havelka

03.10.2020

V dopoledních hodinách dnes přišla zpráva o úmrtí filmového, televizního a divadelního herce Martina Havelky. Zemřel v Brně ve věku 62 let. Informaci na svém twitterovém účtu zveřejnil režisér Jan… (viac)