Uma (Emma Robertsová) sa prebúdza na odľahlom rajskom ostrove v luxusnej ozdravovni Paradise Hills, kam bohaté rodiny posielajú svoje dcéry, aby sa z nich stali dokonalé dámy. Liečebňu vedie tajomná vojvodkyňa (Milla Jovovichová), zatiaľ čo dievčatá sa zúčastňujú špeciálneho školenia - zahŕňajúceho lekcie etikety, hodiny spevu, kozmetické procedúry, gymnastiku a prísne diéty - ktoré im má počas dvoch mesiacov pomôcť vyriešiť všetky doterajšie fyzické a duševné problémy. Uma sa čoskoro spriatelí s ostatnými obyvateľkami Paradise Hills - Chloe (Danielle Macdonaldová), Yu (Awkwafina) a mexickou popovou hviezdou Amarnou (Eiza Gonzálezová) a čoskoro si uvedomí, že za všetkou tou krásou sa skrýva zlovestné tajomstvo. Začínajú sa preteky s časom, pretože Uma a jej priatelia sa pokúsia uniknúť z Paradise Hills skôr, než ich navždy pohltí a pripraví o ich výnimočnú individualitu. (TV JOJ)

BigJohn02

Stepfordské slepičky na Ostrově? To muselo dát práci vymyslet takovou kokotinu! Jediný důvod, proč jsem to chtěl vidět, byla Emma Roberts. A jediný, na co se dalo koukat, byla Emma Roberts - ona je totiž, na rozdíl od její otlemený tetičky, hezounká. - Jo, a jedný věci nerozumím: Proč je to film USA, když všech sedm společností, co se podílely na produkci, je ze Španělska?? ()

Anderton

Zaujímavé utopistické scifi, ktoré kradne, v tomto prípade doslova klonuje, kde sa dá, ale nakoniec nájde svoju tvár. A to aj napriek tomu, že ani nevie, čo chce povedať a aký to má celé zmysel. Nechýba ani nejaké to prekvapenie, taktiež už neraz videné, väčším prekvapením je ale menší odklon od sci-fi k fantasy, čo nemusí každý pobrať. Je ale pravda, že bez Milly a Emmy by si film ani nikto nevšimol. Fikčný svet je málo prepracovaný, nevieme, ako to funguje v reálnom svete a nie všetko je nám vysvetlené aj vnútri komplexu, ako by snáď tvorcovia dopredu rátali s možnosťou pokračovania. ()

Marze

Označený žánr fantasy mě skoro odradil, protože jako jako fanoušek sci-fi se na pohádky nedívám. Film s takto jednoduchým vyprávěním by se mi líbil , kdyby mi bylo patnáct. Jako sci-fi se to brát dá. Feminismus ve filmu připomíná spíše 70.léta. Je zde několik dobrých myšlenek a dobrých zvratů v závěru, ale to nestačí k využití potenciálu tohoto námětu. ()

Bozvav

Vizuálně zajímavé, ovšm bohužel také nic neříkající. Pointa mi zjevně ušla, o jaký svět jde a proč se nedozvíme a vlastně ani kdo je kdo. Je to celé takové upatlané, dějové nezralé a bez zjevné koncepce, co měl příběh vlastně sdělit. Škoda, protože potenciál by tu byl. Herci něli moc co hrát, dialogy ani komentovat nebudu, hudba nevýrazná. Jedna a půl hvězdy za kostýmy a výpravu, druhá za sympatickou Emmu Roberts (byť neměla moc co hrát). ()

slunicko2

Disneyovka s lehkým lesbickým nádechem pro mentálně opožděné dospělé. 1) Musím ocenit sám sebe, že jsem se vydržel dívat až do konce, přesto že pěkných kluků tu bylo jako šafránu a po celou dobu jsem si připadal jako v mizerně zpracované Andersenově vizi dívčího budoáru. Ale právě tento nadbytek že prý atraktivních ženských postav je asi důvodem vcelku slušného hodnocení snímku._____ 2) Můj pohled zaznamenal 29letého Angličana Jeremyho Irvina (nápadník Markus), 35letého Francouze Arnauda Valois (princ) a pár pěkných blonďatých asistentů._____ 3) Spoiler. Zpočátku se snímek držel jakýchsi zhruba načrtnutých vágních pravidel, logiky a smysluplnosti. Konec ovšem postavil celé toto úsilí na hlavu. Stromová lady, okolnosti vraždy prince i celkové vyznění odkazují spíše na divoké horečnaté sny nezvládnutých masochistických tužeb než na cokoli jiného. Netěšte se, vše jen jen v náznaku a je-li to pornografie, pak je to pornografie ducha. ()

• Natáčení probíhalo v Katalánsku v Gironě (Tossa de Mar a v Blanes) a v Barceloně (v Sant Just Desvern, Esplugues de Llobregat, Parc Audiovisual de Catalunya) a také na Kanárských ostrovech na Gran Canaria. Natáčelo se od 2. dubna do 26. května 2018. (noelcoward73)
  • Název filmu se objeví až těsně před závěrečnými titulky. (noelcoward73)
  • Filmaři ve společných ložnicích vytvořili modré osvětlení, které sice divákovi navozuje pocit noci, ale ve skutečnosti by způsobovalo spánkovou deprivaci. Modré světlo (vlnová délka kolem 460 nm) blokuje tvorbu hormonu melatoninu, který je pro dobrý spánek důležitý. (Pavian)